Başkentimiz Ankara ile ilgili sitemize pek fazla içerik girmediğimizin farkındayız. Bu konuda turizm potansiyelinin çok düşük olması önemli bir faktör gibi gözüksede ülkemizin en büyük 2. şehri olmasından dolayı Ankara’nın turizm potansiyelinden de bahsedilebilir. İleri dönemlerde Kaplıca otelleri ile turizmde bende varım diyecek olan şehirin bizlerde “bende varım” demesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bazı bilgilere görede “Sağlık Turizmine” yatırım yapılacağı haberleri geldi. Şimdilik beklemedeyiz fakat yakın zamanda Ankara Tatil Rehberi konusu makalemizlede gölbaşı, kızılcahamam gibi tatil bazlı yerler hakkında da yönergeler içeren yazımızı yayınlayacağız. Elimizde az miktarda bulunan “Eski Ankara Resimleri” konusunuda yakın zamanda sizlerle paylaşırız.

En güzel Ankara resimlerini sizler için derlemeye çalıştık. Bu konuda en iyi Ankara resimlerini derlediğimize inanıyoruz.

TEILEN
Tahir

2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilde.org ‘de yazarlık yapıyorum. Türkiye’nin en çok okunan “Gezi Rehberi” olmaktan dolayıda mutluyuz. Daha çok sizlere yararlı içerik ekleme gayretimiz devam ediyor.

CEVAP VER