TC. Kültür ve Turizm bakanlığı sitesine bir göz atalım istedim. Diğer makalelerimizde Ahmet Özekler hakkında yazılar yazmıştık birde kendi web sitelerini inceleyelim. Kültür ve Turizm bakanlığımızın web sitesi www.kultur.gov.tr adresidir. Siteleri ASPX alt yapısı ile kodlanmış, kodlama dili ağır ve popüler bir dil fakat uzantılar ardına kullanıcı bilgilerini tutmak amacıyla attıkları sessionlar sitenin web tasarımcı gözüyle baktıgında eksi bir yanı oluyor. Daha fazla kişiye ulaşmak için bu sessionları temizlemek zorundalar. Aşagıda ki kısımda Turizm bakanlığında bazı önemli içeriklerin listesini sunduk sizler araştırmak istediginiz konuları aşagıda ki konulardan birine tıklayıp araştırmalarınıza devam edebilirsiniz.

Kütüphaneler ile ilgili web sayfaları http://kygm.kulturturizm.gov.tr/ Kygm isimli siteleri yapı olarak güzel gibi duruyor bu siteleride ASP dili ile yazılmış. Daha geniş bir site kültür bakanlığı için hatta kütüphaneler kolu için şart. Çok geç kalınmış bir çalışma ileri dönemlerde bu çalışmalarını layigi ile yerine getireceklerine eminim.

Bu sitede ki veriler Kültür ve Tuzim bakanlığının sitesinden yardım alarak hazırlanmıştır.

Tahir Dinç
2004 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Daha çok sizlere yararlı içerik ekleme gayretimiz devam ediyor.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ferit Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ferit
Ziyaretçi
ferit

açıklaması bu kadar olamaz