Didim

Tatilde.Org >> Didim yöresinin tanıtımına hoş geldiniz

Son dönemlerde Turizmde ki değerlerini artıran Didim yazlık evleri sayesinde her yıl daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret ediliyor. Didim de doğa bir başka güzeldir, deniz ise bir başka denizdir. İnanılmaz güzellikte ki altınkumu Apollan Tapınagıyla , zeytini ile mavununu her tonuna hakim ipek bir çarşafa bürünmüş bembeyaz bir incidir Didim. Didim ile ilgili son güncel fotoğrafları görmek isterseniz Didim Fotoğrafları linkine tıklayınız. Didimde milattan önce yaşayanlar fal büyü gibi şeylere çok fazla inanırlardı hatta milattan önce yaşayanların hayatlarına yön veren olay büyü ve fal gibi metafizik olaylardı. Din duyguları ise çok farklıydı kendilerine yararlı olan herşeye inanırlardı. Daha fazla Didim Tarihi okumak için linke tıklayınız.

Didim Son Dakika Haberleri

Didim Hava Durumu

 ..ANKARA

Didim’den Bir Görünüm


Daha Fazla Fotoğraf için Burayı Tıklayınız.

Didim Hakkında

Didim 2Didim son derece hızlı gelişen ve özellikle son yıllarda Dünya üzerinde turizm ve yerleşim alanında dikkat çekmeye başlayan uç şehirlerden bir tanesidir. Harika plajları, berrak denizi, düz alanda yerleşimi olması, belediye hizmetlerinin her yere ulaşması, tarihsel dokusunun mükemmelliği, güvenli ve bugün için ucuz emlak edinme imkanının bulunması burayı çekici kılan faktörler…Bugünlerde yapılmaya başlanan 600 yat kapasiteli yat limanı 2008 yılı içinde bitirildiğinde Didim kendine has üslubuyla değerini daha da arttıracak. Bugün satın alınan bir daire veya yazlığın fiyatı en az yüzde elli artacak…Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir artış bu…Hele Türkiye’de enflasyonun düşme trendine girdiği bu dönemlerde Didim’ e yatırım yapmanın ne kadar mantıklı ve kazançlı olduğu ortaya çıkar.

Yazının devamı için tıklayınız.

Didim Haritası

Efes

Didim yöresinin haritası bu şekildedir. Fakat daha detaylı bir didim haritası incelemek istiyorsanız Didim Haritası linkine tıklayabilirsiniz.

Yardımcı Linkler

Didim Belediyesi
Didim Otelleri
Didim Kaymakamlığı
Didim Tatil Tanıtımı

Didim Video

Bazı Sitelerde ki Didim Aramaları

Google Arama
Haber Türk
Haber Tatil

Ege Bölgesi Son Haberler

Didim İçeriği ile ilgili kategorilerimiz

 • Gezilecek Yerler
 • Haritalar
 • İklim Şartları
 • Mutfak
 • Nasıl Gidilir
 • Oteller
 • Tarihçeler  

  Derleme Hakkında ve Kaynakçalar

  Tatilde.org derleme yazısı Google, Wikipedia, Google Maps, Yahoo ve Kültür Bakanlığından yararlanarak derleme ve geliştirme yapılmıştır. Sitemizden daha fazla Didim bilgileri araştırmak isterseniz didim araması linkine tıklayabilirsiniz. didim fotoğrafları sitemize özgü olup fotoğrafların başka sitelerde kullanımı için kullanım kurallarını okumanız gerekir.

  Derleme Tatilde.org ‘a aittir.