Tatil Giriş

Dünya’nın 4 mevsim yaşanılabilen ender ülkelerinden birinde yaşıyoruz. Güzel ülkemizde gezecek o kadar çok yer arasında sizler için bizde Ege Bölgesini tanıtma görevi üstlendik. Neden tatilinizi Ege bölgesinde yapmanız gerektiği hakkında onlarca artıya bu site üzerinde ulaşacak ve otel tanıtımlarını da göreceksiniz.

Tatilde.Org olarak tüm Türkiye’yi tanıtım grubumuza dahil ettik sitemiz üzerinden bu bölgeler hakkında çeşitli bilgilere, fotoğraflara ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda otel rehberimiz ile Ege bölgesinde ki kaliteli oteller hakkında bilgiler edineceksiniz.

Gerçek Tatil Rehberi Tatilde.org
600 değerli makale ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kullanıcı temelli Türkiye gerçek tatil rehberi sitesi tatilde.org kullanıcılar tarafından yönlendirilir. Kısaca şu şekilde diyebiliriz; konu altındaki veya oteller bölümündeki yorum kısımlarında kullanıcılar yaşadıkları artıları ve eksi yönlerini o bölümde sizlere aktarırlar. Bu aktarma sayesinde siz tatilinizi nerede yapacağınıza net bir karar vermiş olursunuz.

Makale veya İçerik Önerin Herkes Faydalansın ( Yazı Önerin )

logo2Tatilde.org olarak araştırmalarımızda unuttuğumuz bir içerik olduğunu düşünüyorsanız bunu bize bildirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Tatilde.org turizm sektöründe faaliyet gösteren kurumlar hakkında inceleme yazıları yazarken aynı zamanda tatil yerleri hakkında da detaylı bilgiler veriyor. Her türlü turizm merkezli konularda sitemiz içerisinde listelenmesini istediğiniz yer veya firma hakkında bize öneride bulununuz. Yüzlerce makaleye ücretsiz ulaşabildiğiniz sitemiz ileri dönemlerde ki hedefi 1000 değerli makaledir. Zamandan, paradan ve enerjiden kazanç sağlamak amaçlı açtığımız bu site tamamen tatilcileri bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bizleri unutmamak için ctrl + d tuşlarına basıp unutulmazlarınıza ekleyebilirsiniz.

Tatil sitesi gruplandırma şeması

İleri dönemlerde düşünülen şehirler arasında Antalya ve Uşak’ta bulunmaktadır. Fakat şu anki belirlenen illerde bilgi konusunda tamamen tatmin edici bir seviyeye gelene kadar iller alanında site içerisinde çalışmaya başlamamız şu an olanaksız. Diğer altında ülkemizin gizli kalmış bazı cennet köşelerini tanıyabileceksiniz. Bu diğer kategorisi içerisinde ki yerler elbette Ege bölgesi dışarısında olacaktır.
Artık Tüm Türkiye’de
Tatilde artık Tüm Türkiye hakkında tatil makaleleri yazıyor.
Tanıtım grubu şehirleri

Tatil köy ve yöreleri

Bazı oteller

Güncellenen Makaleleriyle Tatilde.org ‘yi Takip Edin

Bu bölgeler hakkında en geniş bilgilere ulaşıldığında ege bölgesinde gizli kalmış cennet köşeleri buradan tek tek tanıtımına ulaşacaksınız. Bildiğiniz gibi Bodrum Türkiye’nin ünlülerinin tatillerini yaptıkları bir bölgemiz durum böyle olunca bir yaz boyunca Türkiye magazin programlarından Bodrum civarını izlemekte. Bizlerde bazı önemli magazin haberlerini sizler ile buradan paylaşacağınız en önemlisi ise yerel haberlere de bu site üzerinden ulaşacaksınız. Aşağıdaki kutudan Türkiye geneli haberlerine ulaşabilirsiniz. ( Başka bir haber sitesinden verileri çekmektedir. )

Tatil için karar veremediyseniz sizin için seçmiş olduğumuz
5 yıldızlı otellere göz atabilirsiniz.

Turizm Firmalarına Düşüncelerinizi Yazın

»» Turizm Acentaları
»» Ünlü Mekanlar
»» Kaliteli Oteller
»» Ulaşım Firmaları

20070907_1189181613_ekj8fdzofx-b.jpg abantcicek.jpg bodrumaa.jpg 11827973994jpg.jpg kusadasi85.jpg

İlk Bilgileri Aktarmak
Bu zamana kadar aktarılmamış bilgileri İnternet ortamına aktardık.

Hangi konularda bilgilere ulaşabileceksiniz.

Genel özellikleri

Tatil Bilgileri

Otel ve Efsaneleri

Bu bilgilere ek olarak otel rehberi bölümümüz ile sizlere ege bölgesinde tatil hakkında merak ettiklerinizi tamamen cevap verecek. Eğer geçen dönemlerde ege bölgesinde Tatil yaptıysanız sizde o civarda tatil yapmak isteyenleri yönlendirebilirsiniz. Kaldığınız otel hakkında bilgileri bizler ile paylaşabilirsiniz, gizli kalmış bir cenneti burada bize tarif edebilirsiniz. Sizlerin düşünceleri bizleri yönlendirmektedir. Tatil sitesi hiç bir otel veya kuruma bağlı değildir. tamamen insanlığın yararına açılmış olup, sevilen bir yeri tanıtmak amacı gütmektedir.

Acentelere En Yakın Site
Tur operatörlerinde ne oluyor ne bitiyor, tüm bu konular hakkında detaylı bilgiler.

aydin_altnkum.jpg

logo_google.gifBu siteye her ay onbinlerce ege bölgesinde tatile gitmek isteyip internetten bilgi araştıran kişiler gelmektedir. Site masraflarını karşılayacak ana sponsor aranmaktadır. İlgilenen kurumlar 0539 862 63 05 numarayı arayarak bilgi alabilirler. Tatil sitesindeki son gelişmeler artık iGoogle ‘den takip edebileceksiniz. Tatilde.Org – Google.Com iş birligi ile Bu Linki takip edip Google’a Ekle butonuna basmanız gerekli. iGoogle RSS desteği ile sizde ana sayfanızda haber durumları son dakika haberleri ve tatil sitesi hakkında bilgileri edinebileceksiniz.

Tatilcilerin Tatilcileri Yönlendirmesi
Turizmi yönetenleri sizleri yönlendirmesi değil, sizlerin sizleri yönlendirmesini istiyoruz.

www.tatilde.org sizler için en iyisi ne ise onu düşünüyor.

Tatil Blog sitesi hızlı bir yükseliş içerisine tekrardan girdi. Ege bölgesi tanıtım amaçlı açılan tatil sitemiz artık bir çok bölgeyi de kategorileri arasına aldı. Kapadokya başta olmak üzere Uludağ ve Doğu Anadolu ‘da bu yeni eklenen tanıtım gruplarından birisidir. Bu site gönüllü olarak tatilcileri ticari mantık gütmeden bilgilendirmeyi amaçlar. Sitede yayımlanan bir çok yazı, fotoğraf ve video tatilde.org sitesine özgüdür. Bu verileri kendi çalışmalarınızda kullanmak için kullanım koşulları yazısını okuyunuz. 2009 yazına ticari mantık gütmeden kendi tecrübe ve birikimlerimizi yayınlamaya devam ediyoruz.

Dip Not : 2015 yılında Tatilde.org isim değişikliği yaşamış ve adresini www.tatilpanosu.net olarak değiştirmiştir.