Türkiye için kahve cenneti desek yanlış olmaz. Bir çok ulusal ve uluslararası marka farklı özelliklerde kahveleriyle hizmetlerine devam ediyor. Bunlar arasında yakın zamanda tanıştığım bir markadan bahsedeceğiz. Bir parçası olduğum oluşum CRM Grup‘un yeni keşfettiğim markası Flyzone Coffee, bu muhteşem markayı biraz araştırdım.

Öncelikle Flyzone tüketicileri için “En İyi Kahve Deneyimi” oluşturmak için kurulmuş. Ciddi bir ekip, en yüksek standartlarda kahveleri buluyor ve mekanlarında iyi kahve isteyenlerle buluşturuyor.

Güncel Kalın : Flyzone Coffee Instagram Adresini Takip Edip, Yeni Gelişmelerden Haberdar Olun.

2. ciddi artısı ise elbette makineleri. Dünyada kahve makineleri ile ilgili en son teknoloji takip ediliyor ve “Flyzone En İyi Kahve Deneyimi” için bu makinelerle tüketici kahveye ulaşıyor.

İstanbul’da Flyzone Coffee Nerede?

  • Torium Avm Esenyurt
  • Grandpera Avm Taksim
  • Lens Yaşam Merkezi Kurtköy

Ünlü Mekanlar içeriklerimize Flyzone Coffee ile devam ettik. Yeni içerikler için Tatil Rehberi Uygulamamızı telefonunuza indirebilirsiniz.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz