Acenta ünlü tur operatörü ETS Tur (Ersoy Turizm) iştirakıdır. Didim Tur aracılığı ile otellere rezervasyon yapabilir aynı zamanda mevcut turlara katılabilirsiniz. Ulaşım konusunda da çalışmaları bulunan acenta aracılığı ile uçak bileti temin edebilir ve araçta kiralayabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen turizm acentalarından ETS’ye bağlı acenta ile güvenle rezervasyon yapabilirsiniz.

Ülkemizin önemli ve popüler turizm acentalarındandır.
Güvenle rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

30 yıllık mazisi bulunan acenta 2001 yıllarında ETS Gruba katılarak süre gelen ticaret hayatında daha da güçlendi. Günümüzde pazarda önemli bir konumda bulunan acenta ile her yıl onbinlerce kişi güvenle tatillerini gerçekleştirmektedir.

Didim Tur müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 387 nosudur.

Didim Tur Müşteri Hizmetleri

Kurulduğu ilk zamandan bu yana müşteri hizmetleri konusunda her zaman dikkatli olmaya çalışan acenta, 2001 yılında ETS Gruba katılmasıyla en büyük revizyonu müşteri hizmetleri kanadında yaşadı. Önemli bir profesyonelliği direk olarak ETS üzerinden alan Didim Tur kadrosunuda güçlendirmiş oldu. Elbette turizmde %100 müşteri memnuniyeti yoktur fakat acenta da bu oran gerçekten çok yüksektir.

Didim Tur ETS Tur Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. bünyesine 2001 yılında katılmıştır.

didimtur

Haklı müşteri hattı 0216 542 99 65 numarasıdır. Bu numara aracılığı ile didim tur şikayet mesajlarını ilgili birime iletebilirsiniz.

Didim Tur Turizm Geliştirme ve Web Siteleri

Maalesef bu konuda her hangi bir çalışmaya şahit olamadım. Web sayfaları sadece Türkçe destek vermekte ve diğer dillerle ilgili hiç bir içerik bulunmamaktadır. Aslında bu tarz büyük potansiyele sahip acentaların neden diğer dillere bir çalışma yapmadığını ve ülke dışından Türkiye’ye turist getirme adına uğraş vermediğini hiç bir zaman anlayamadık. Ülkemiz insanını İstanbul’dan alıp Bodrum’da tatil yaptırmanın ülkeye pek bir yararı yoktur. Önemli olan ülke dışındakileri Türkiye’ye getirmek ve ülke turizmini geliştirmektedir, aslında tüm meselede budur.

Web sayfaları bir çok web sayfasının kullanmaya cesaret edemeyeceği renklerle döşelidir. Grafik olarak bir çok web sayfasının uyguladığı ağır ve işlevsel görükme grafiğine sahiptir. Fakat genel olarak yazılımla da birleştiği zaman kullanıcı dostu bir yapıya bürünüyor. İleri dönemlerde görünüm, işlevsellik ve dil seçenekleri bakımından Didim Tur’un ülkemizin en önemli tatil portallarından birisine imza atacağını düşünüyorum. Nitekim bunun için güçü bulunan bir kaç firmadanda birileri zaten.

Didim Tur İletişim Bilgileri

Telefon Numarası :  0216 542 99 65
Web Sayfası : www.didimtur.com

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2 YORUMLAR

  1. 06.07.2010-11.07.2010 tarihleri arasında asteria elita resort oteli için didim tur dan rezervasyon yaptırdım şu andada oteldeyim.Ancak giriş günü yaşadığım olumsuzlukları didim tur yetkililerine ilettim. bu konuda gösterecekleri duyarlılık ve müşterilerine gösterdikleri önemihep birlikte görücez.

  2. Merhaba geçen hafta Ayaz Aqua Oteline rezervasyon yaptırmak için ETS görevlisi ile görüştüm ve bana otelde Aile odası olmadığı 3 yetişkin 1 çocuk bir odada kalabileceğimizi söylemesine rağmen bugün rezervasyon yaptırmak istediğimde bana 3 yetişkin 1 çocuk bir odada kalamayacağımız bir kişinin ayrı odada konaklamak zorunda olduğu söylendi. Konunun bir standardı olması gerekmez mi? İlk görüşmemde aile odası olmadığ söylenmesine rağmen farklı biriyle görüştüğümde ise 2 adet aile odası olduğu söylendi. Tamamen çelişkili cevaplar. ETS’den cevap bekliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz