Bugün biraz WordPress teması araştırırken “Stitches” isminde bir temaya rastgeldim. Görünüm olarak çok hoşuma giden temayı tamamen Türkçeleştirdim. Tema kullanım olarak çok tatlı gözüküyordu bu temayı kullanmak isteyen olabilir diye kendim yükseleyip kaynak kodlarına baktım. Twitter ve Flicrk ilede beraber çalışabilen tema İnteraktif bir görünme sahipti.

>> Temayı yüklemek için burayı tıklayınız.

egetemasi

Tema önizlemesini henüz yapmadım fakat sizler zaten 300 kblik dosyayı yükleyip kendiniz deneyebilirsiniz. Zaten tamamen Türkçe ve çok hoş bir görüntüye sahip.

Neden WordPress Ege Teması ?

Temada ki mavi tonların ağırlıgından dolayı Ege’nin “Mavi Yolculuk” ile özdeşleşmesinden dolayı Ege’nin rengi olan mavi tonlardan dolayı Türkçe olarak Ege Teması dedim. Turizm siteleri ve otel siteleri için birebir yapıya sahip.

Tema Kullanımı

Klasik kurulum şeklini tamamladıktan sonra yazı yazma panelinde ki özel alanda özel alan ismi “images” tir. Bu özel alanlar ismiyle konularınızın yanında resimler gösterebilirsiniz. Resim boyutları 144 * 144 ölçülerinde olması gereklidir. Olmasada otomatikmen zaten boyutlandıracaktır.

Tema ile ilgili her hangi bir sorun yaşarsanız bu kısımdan dile getirirseniz hemen çözüm bulmaya çalışırız.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

4 YORUMLAR

  1. Murat bet merhaba,

    İlgili resimleri kullanması çok kolaydır. Özel alan kullanımı yapmalısınız ve özel alan kullanımında özel alan ismi “images” kelimesidir. Neşeli çalışmalar.

  2. Admin merhaba,
    ama sanırım özel alan ismi “image” sürekli images yaptım çalışmadı az önce “image” diye denedim çalıştı. Kontrol edip düzeltirsen sevinirim. Teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz