Otel Adı :  Forever Clup
Otel Yeri : Bodrum
Forever Clup Telefon Numarası : +90 252 313 55 55 | Fax : +90 252 316 91 05
( Rezervazson konuşmanızda  Site adresi olarak www.tatilde.org demeyi unutmayınız.)

Otel Tam Adresi : Atatürk Cad. İçmeler Yolu No:133 Bodrum – Muğla / Türkiye
Tatilde.Org Otel Derecesi : Yeşil
Otel Türü : Sahil Oteli
Yıldız Sayısı : 4 Yıldız

Forever Clup’un odaları hakkında ki tanımı şu şekilde : Forever Club’da 211 adet oda vardır. Bu odaların 4 tanesi suit, 26 tanesi aile odası ve 181 tanesi standart oda şeklindedir. Standart odalar üç kişilik konaklamaya elverişlidir.Odaların hepsi balkonludur. Tüm odalarda, split klima, TV, telefon, minibar, elektronik kasa (günlük ücreti 2 Euro), gardrop, bavulluk, komidin, ve oturma grubu bulunur. Banyolar ise duşlu ve saç kurutma makinalıdır.  Tanımındanda anlaşılacagı gibi hoş bir otel araştırmalarıma göre genelde yurtdışından tatil amaclı gelenler ragbet gösteriyormuş Güzel bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye edebiliriz.

Görüldügü gibi denize sıfır otelin otel içerisi aktifiteleri hayli zayıf. Eğer benim giecegim otelde full tüm herşey otel içerisinde olacak diyorsanız otelin tam size göre oldugunu söyleyemem.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz