İnternet üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz güvenli şirketlerden bir tanesi de Jolly Tur‘dur. Sitelerinde Türkiye’nin hemen hemen her yerinde anlaşmalı otelleri bulunuyor. Müşteri hizmetleri konusunda pek fazla bilgim yok fakat siteleri ciddi bir yapıyla tatil havasını karıştırmışlar. Anladığım kadarıyla Yurtdışın da hayli anlaşmalı otelleri bulunmakta.

Jolly Tur ile güvenle rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
Türkiye’nin saygın acentalarındandır.

Jolly Tur’a göre Jollytur nedir?

Kendi agızlarından şu şekilde notlar düşmüşler ;

Club Jolly Tur sektörde 22. gurur yılını tamamlamış, Türk Turizminin önemli kilometre taşlarından biridir. Son yıllarda yapmış olduğu alt yapı yatırımları, doğru ve dürüst politikaları sayesinde sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Jolly Tur tüm Türkiye genelinde 112 tabelalı talil acentesi ve yine tüm Türkiye genelinde 480 ‘i aşan sistem acentesiyle tüm tatilcilerin hemen yanı başında olmaya önem vermektedir. Hızla büyüyen müşteri kitlemiz ve yatırımlarımızla bugün olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz. Müşteri odaklı politikalarımız ve değişen ihtiyaçlara anında cevap verebilen aktif yönetim kadromuzla mevcut piyasa şartlarına anında reaksiyon vererek çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirebilmekteyiz. Türkiye genelindeki acentelerini online olarak birbirine bağlayarak, en hızlı en doğru ve en güvenli şekilde tatilcilere hizmet vermeye devam edene acentemizin ürün yelpazesindeki zenginliği ile tüm gelir gruplarına hitap eden ürünleri hazırlayarak “tatil” kavramını lüks tüketim ürünleri arasından çıkararak satın alınabilir hale getirerek iç turizm hareketlerine önemli katkılar sağlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Jolly Tur ve Jolly Tours aynı firmaya ait markalardır.

Hizmet sektörünün göz önünde bulunan kuruluşlarından biri olmamız sebebiyle hizmet faaliyetlerimizi yurdumuzun dört bir yanına yaymak için 112 yetkili acentemiz ve 480 ‘i aşan sistem acentemizle Jolly Tur markasını ve güvencesini bizi tercih eden misafirlerimizin ayaklarına kadar götürmekteyiz. Sektörde en önemli kavramın “güven” olması sebebiyle sürekli güvenilir kalmanın en büyük sırrı olarak, Jolly Tur acentelerinin ve bünyesinde çalışanların eksiksiz bilgi donanımına ve en iyi şartlarda eğitim almış bireylerden oluşması gerektiğini düşünmekteyiz. Jolly Tur bünyesinde çalışanların %87’si üniversitelerin ilgili bölümlerini bitirmiş, hiçbir ticari kaygı taşımadan, tam bir turizm danışmanı olarak hizmet verme amacıyla, temasa geçtiği tüm misafirlerine, en doğru ve en detaylı bilgiyi aktarmayı iş yaşamlarının birer felsefesi haline getirmiş bireylerle hizmet vermektedir.

Bilgi : Jolly Tur Müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 644

Jolly Tur bünyesinde bulunan tüm satış birimlerine ve yetkili acente personeline satışlarını yapmış olduğu tesislerin tanıtımını yapmak ve yerinde yaşatmak için yılda en az 4 defa satış eğitimi ve tanıtma gezileri düzenlenmektedir. Tüm satış ekibimiz Çanakkale’den başlayıp, Alanya’ya kadar uzanan sahil şeridinde iş birliği içinde olduğumuz tüm 5 ve 4 yıldızlı oteller ile tatil köylerini gezerek tatilcilerin karşısına çıkmadan tüm teorik ve pratik bilgiyi bu eğitim gezileri sayesinde almaktadırlar. Aynı gezilerimizi sezon öncesi tüm kültürel bölgelere, Kışlık, kayak otelleri ve termal kaplıca otellerine düzenleyerek tüm satış birimlerini hatasız ve yanlış bilgilendirmelerden uzak, son derece güvenilir bilgilerin alındığı noktalar haline getirmekteyiz.

Aşağıdaki yorum kısmından Jolly Tur Şikayet mesajlarınızı yazabilir ve biz tatilcilerle paylaşabilirsiniz.

Yurt çapına yayılmış 112 acentemizi bilgi teknolojilerinden en iyi şekilde faydalanarak online olarak birbirine bağlanmış durumdayız. Online bağlantı sayesinde bilgilendirme aşamasından sonraki süreyi hızlı bir şekilde pratiğe dökerek rezervasyon alma süreci en az zamana indirilmiştir. Türkiye şartlarında her zevke ve ihtiyaca cevap verme konusundaki hassasiyetimiz bizlere oldukça zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olma avantajını beraberinde getirmiştir. Özellikle anlaşmalı bankaların taksitli kartlarına çeşitli vadelerle ödeme imkanı sağlayarak tüm misafirlerimizin ekonomik tatiller yapmasına imkan sağlayan fiyat politikamız sayesinde misafirleriyle acente arasında güvene dayalı bir bağ kurulmaktadır.

Jolly Tur şikayet ve yorumlarınızı aşağıdaki kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu bağlamda Jolly Tur olarak yurt içindeki misyonumuzu ekonomik, güvene dayalı, iyi hizmet ve doğru yönlendirmelerle daha fazla tatil yapma olanağı sağlayan kısacası, kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olmak yolunda her türlü fedakarlıktan çekinmeden emin adımlarla Club Jolly Tur güvencesini Türkiye’ye de yaşatmaktır.

Her yıl hedef olarak yukarıda belirttiğimiz standartlara sadık kalarak ekip çalışması ve amatör ruhla misafirlerimizin tüm istek ve beklentilerine cevap vererek, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla, bizlerle seyahat eden bütün misafirlerimizin yüzünde o gülümseyen gözleri görmek en büyük beklentimizdir. Hedefimiz, mutluluğa giden yolda uğranacak bir kapının her zaman var olduğunu misafirlerimize unutturmamak. Mutluluğunuz bizler için önemlidir.

Jolly Tur İletişim Bilgileri

Jolly Turizm acentalar sektörünün en saygın firmalarındandır. Firma il güvenle rezerasyon yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri konusunda da çok iyi bir seviyededir.

İletişim Bilgileri :

Firma Adı : Jolly Tur
Web Siteleri : http://www.jollytur.com/
Telefon Numaraları : 444 0 644

Saygılarımla
Mete Vardar

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

17 YORUMLAR

 1. ayni turda, ayni hizmet karsiligi herkesten farkli ücretler alan; zam öncesi bilgisayar sistemleri birtürlü calismayan, ancak zam gerceklestikten sonra sistemleri her nasilsa birdenbire aciliveren; cok seker, lakin kokartsiz rehberlerle yola cikan; basiretsiz ve de mesnetsiz bölge müdürlerine sahip olan; musterilerini fethiye dream town gibi igrenc yemekleri olan, kalitesiz ve de suratsiz bir otelde konaklatabilen; son model ve de super lux otobusleri bir gece vakti bir dag basinda kalan; cok unlu ve son derece guven(!) veren batasica tur sirketi.

  dün oteller hakkında bilgi almak için bağdat caddesindeki şubesine gittik.yarım saat bekledikten sonra tam soruları soracakken sistemimiz çalışmıyor şu anda göremiyoruz, isterseniz internet sitemize bakın orada bilgiler var(sağolsunlar bu hiç aklımıza gelmemişti sanki) dedi çalışanlardan bir tanesi otellerin olduğu kitapçıktan istediğimizde (bari onunla yetinelim dedi) elimizde üç adet var biri ben de diyerek sıkı sıkı sarıldı diğer ikisi de diğer arkaşlarındaymış ben de bu olanların üstünde harbiyedeki şubenize gidelim o zaman dedim ve çıktık tabi bozuldu ama bu kadar disiplinsiz çalışanlar görmemiştim daha önce

  bizim barselona turumuz jolly turdaki bülent adlı rehberden dolayı oldukça kötü geçmiştir, rehberimiz sadece yapacağı ekstra turlar hakkında bilgi verip şehir ve gezilecek yerler hakkında hiç bir şey anlatmadığı gibi ekstra turların gününü de kafasına göre değiştirip bizim bütün planlarımızı bozmuştur… bir rehber düşünün ki şehri tanıtırken şöyle bilgi vermektedir, “sağda replay mağzası, solda gas, zara görülür” zaten bunların sakaryadaki ofisleri de korkuçtu, bizim tüm bilgi amaçlı sorularımızı “koskoca….olmuşsunuz bunun hesabını yapıyorsunuz, ayıp yani” şeklinde cevaplayan bir kız vardı, yani turun başlangıcı da devamı gibi kötüydü, ayrıca

 2. 26-29 Eylül tarihli Kapadokya Turu 2’ye katıldım
  Özlem Hanım rehberimizdi
  çok güzel bir tatil geçirdim, Özlem hanım Anadolu tarihini ve tur bölgelerini çok iyi bilen oldukça iyi bir rehber
  Jolly Tur’a ve çalışanlarına ve Özlem Hanıma tekrar teşekkür ederim

  Tekrar görüşmek dileğiyle

 3. 3 yıldır jolly tur ile yurt içi yurt dışı ve kültür turlara jollytur ile gidiyoruz ve en ufak bir endişe duymamıştım yola çıkarken

  Ailemle birlikte belekteki ela resort oteli tercih etmiştik buseferki organizasyon çok daha güzeldi tesis çok güzel tesis hizmet kalitesi çok güzeldi jollytur un otelde bulunan görevlisi ,saygılı neşeli ve ölçülü tavrı ile herkesi kaynaştırdı.Onun yanı sıra otobüsteki rehberimiz ve şöförümüz de her türlü ihtiyacımızı karşıladılar ve en konforlu şekilde seyahat etmemizi sağladılar.
  çok güzel bir tatildi geçirtti jollytur emeği geçen tüm jollyturculara teşekkürler.!

 4. Öncelikle satış temsilcimiz Anıl Bey ve tüm personelinize çok teşekkür ederim. adam and eve Otelinizde bir hafta üç aile kaldık ama gerçekten çok memnun kaldık. Özellikle kalite ve hizmet muhteşem idi. Kısaca sanırım en iyi reklam müşteri memnuniyeti olsa gerek ki bizlerde de bu düşünce olumlu olduğunu söylemek isterim. Son söz jolly tur her noktası mutluluktur:) ama gerçekten böyle . Herşey için tekrar teşekkürler mutlaka adam and eve görmenizi tavsiye ederim fiyatlarıda uygun.

 5. merhaba bizde jollytur.com uzerinden online rezervasyon yaptirdik adam eve otel icin rezervasyon yaptirdikdan sonra çağri merkezi aradi ilgilendi tatilimizde cok guzel geçti bu konu nedeniyle jollytura tesekkur ederim

 6. Bende jollytur ile online rezervasyon yaptırarak bodrum isis otele gittim son derecede memnun kaldım hem tesis den hem jolly turdan bizi karşılayan rehberimiz kenan bey ve jollytur çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ederim özellikle bizleri sağ salim getiren şöförlerimize

  Saygılar sevgiler

 7. 01/07/2010-04/07/2010 tarihleri arasında AYVALIL -ASOS-BOZCAADA-ÇANAKKALE kültür turuna eşim ve kızımla birlikte katıldık.Tur rehberimiz İbrahim ORHAN ve tüm tur personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.Oldukça iyi ve güleryüzlü bir ekipti.Her isteğimize ve sorularımıza ellerinden gelenin en iyisini yaparak cevap verdiler.İlgilerinden oldukça memnun ayrıldık, yalnız mola ve yemek yerleri konusunda biraz daha seçici olmanızı rica ederim.Zira genel olarak tuvaletler ve yemek yerleri hiç memnun edici değildi. Tekrar Jolly Turda görüşmek üzere.

 8. 03 ekimde 2010 da,14 kasım 2010 tarihinde atatürk hava limanından hareket edecek olan 7 günlük italya turu satın aldık.Ancak bugün(28 ekim 2010)aranarak uçağımızın sabiha gökçe hava limanından kalkacağı bildiriliyor.Oysa bize uzaklığı (100 km)nedeniyle ucuzda olduğu halde Orayı tercih etmemiştik.

 9. JOLLY TUR yöneticileri; 1-Bize satış yapmak için elinden gelen her türlü yalanı söyleyen telefondaki satışçılaramı
  2-Aynı oteli başka firmalarda daha ucuza bulmamamı,
  3-Daha sonra arayıp iptal ettirmek istediğimde sigortalı olduğu halde rezervasyonumuzdan yüzde kesmeye çalışmalarınamı,
  4-Bu telefon trafiğinde eniştemle konuşan telefondaki kişinin saygısızca kelimelerinemi,
  JOLLY TUR YETKİLİLERİ
  Siz böylemi insanlara davranıyorsunuz !

 10. Jolly turun Harbiye şubesinden Rusya turu satın almak istedim.Turda sorun çıkmasın diye turla birlikte Tursab Güvence Paketini de satın almak istediğimde müşteri temsilcisi olan bayan bana turu Tursab Güvence Paketi olmadan turu satacağını eğer bu şekil tur satışını beğenmiyorsam turu gidip başka acentadan satın almamı söyledi.

 11. mrb bız 31/07/2011 tarıhlı ıtalya turunu satın aldık fakat bıze vızenın 29/07/2011 tarıhde verılecegı soylendı yanı 2 gun once daha once gıden kısılerden rıcam onlarada yıne bu kadar gecmı vıze geldı benı bılgılendırırse cok sevınırım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz