Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-05-25 13:18:32Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Turizm koluda olan Metro Turizm genel olarak ağırlıklı oldugu sektör otobüs işletmeciliğidir. Türkiye’nin en çok bilindik otobüs işletme markalarından olan Metro güvenli, güleryüzlü ve konforlu olmasıyla övünür. Metro Travel isimli yan kuruluşu ilede tatil sektörüyle alakalı çalışmalar içerisindedir.

Ana iskelet yapısı otobüs işletmesi olan Metro Turizm otobüs taşımaçılık sektöründe önemli bir dilime sahip. Her yıl yüzbinlerce kişiyi sevdiklerini taşıyorlar.

metro-logo

Fiyat Uygunluğu ve Müşteri Hizmetleri

Metro turizm ve diğer tüm otobüs işletmeleri fiyat bakımından tamamen aynıdır. Her hangi bir rekabete girmeyen firmalar ile zaten rekabete girecek firma pek bulunmuyor.

Müşteri hizmetleri konusunda ise benim Metro turizm ile ilgili yaşadıgım soğuk bir anım olsada Metro Tur müşteri hizmetleri konusunda kendi alanında en önlerde yer alıyor. Bu çalışmaları yurtdışı turları ve yurtiçi turları düzenledikleri metro travel içinde geçerlidir.

Metro Turizm Telefon Numarası

Metro Telefon No : +90 212 319 28 00
Rez. Tel. : 444 34 55
Faks : +90 212 658 38 71
Adres : Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent / İSTANBUL

İstanbul Metro

Telefon : +90 212 658 17 17
Faks : +90 212 658 07 89

Metro Travel Telefon Numarası

Adres : Polat Plaza B Blok Kapı 4 / B No:32 Levent/İSTANBUL
Telefon: 0 212 371 16 00

Metro esenler telefon numarası İstanbul Metro altında ki kısımdır. Eğer rezervasyon yaptırmak istiyorsanız 444 34 55 numarasını arayınız. Metro telefon numarası genel görüşmeler için ise en üstte ki numarayı arayabilirsiniz.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2 YORUMLAR

  1. MERHABALAR İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR HAYIRLI CUMALAR DİLERİM RAHATSIZ EDİYORUM NE KUSURA BAKMAYIN BEN ANKARA,DA YAŞIYORUM BEN DAHA ÖNCE SİZE BİRKAÇ SORU SORMUŞTUM SAĞ VE VAR OLSUN ARKADAŞLARINIZDAN ZEYNEP KÖSEDAĞ HANIM BANA ÇOK YARDIMCI OLDU ÇOK TEŞEKKÜRLER BANA ZAMAN AYIRIP BENİM MESAJIMA CEVAP YAZDIĞI İÇİN SAĞ VE VAR OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER BENİM SİZE BİRKAÇ SORUM VAR BİZ BEŞ KİŞİ 15/08/2014 CUMA GÜNÜ METROYU 23,30 ANKARA/ANTALYA MANAVGAT OTOBÜSÜNÜ PERON NUMARASI KAÇ BEN BAKTIM GİDİŞ PERON NUMARASI 32 YAZIYOR MOLA YERLERİ NERELER KAÇ KERE VE SAAT KAÇTA MOLA VERECEK BENİ BU KONULARDA BİLGİLENDİRMENİZ ARZ VE RİCA EDERİM ACELESİ YOK AMA BEN MERAK EDİYORUM TEKRAR DAN İYİ GÜNLER İYİ ÇALIŞMALAR HAYIRLI CUMALAR DİLERİM RAHATSIZ ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SAYGILARIMLA AYŞEGÜL YAYLAK

  2. MERHABALAR İYİ AKŞAMLAR İYİ ÇALIŞMALAR RAHATSIZ EDİYORUM NE OLUR KUSURA BAKMAYIN BEN ANKARA DA YAŞIYORUM BENİM SİZE BİRKAÇ SORUM VE İKİ TANE ŞİKAYETİM OLACAK YALNIZ SİZDEN İSTEĞİM RİCAM ŞİKAYETLERİM İÇİN EN OLUR KİMSEYE KIZMAYIN İLK ŞİKAYETİM METROYU FACEBOOK SAYFASINA MESAJ YAZMIYORUM ÇÜNKÜ MESAJ YAZ KISIM YOK OYSA DAHA ÖNCE METROYU FACEBOOK SAYFASINA BİRÇOK MESAJ YAZMIŞTIM ONLARDA SAĞ VE VAR OLSUNLAR BANA ÇOK YARDIMCI OLDULAR ONLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER BANA ZAMAN AYIRIP BENİM MESAJLARIM MI CEVAPLADIKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER SAĞ VE OLSUNLAR AMA ŞİMDİ METROYU FACEBOOK SAYFASINA MESAJ YAZMIYORUM ÇÜNKÜ MESAJ YAZ KISIM YOK VE HALİYLE MESAJ GÖNDEREMİYORUM İKİNCİ ŞİKAYETİM METROYU İNTERNET SİTESİNE SİTESİNE MESAJIM YAZDIM GÖNDERECEĞİM GİTMİYOR SEBEBİ CEP NUMARASI GEÇERSİZ OYSA BEN DOĞRU CEP NUMARASINI YAZIYORUM NEDEN GEÇERSİZ DİYOR ANLAYAMADIM GELELİM SORULARA BİZ BEŞ KİŞİ 15/08/2014 CUMA GÜNÜ METROYU 23,30 ANKARA/ANTALYA MANAVGAT GİDECEĞİZ METROYU AŞTİ GİDİŞ PERONU KAÇ BEN BAKTIM 32 YAZIYOR MOLA YERLERİ NERELER KAÇ KERE VE SAAT KAÇTA MOLA VERECEĞİZ BENİ BUNLARLA İLGİLİ EN KISA ZAMANDA BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM VE MUTLU OLURUM TEKRAR DAN İYİ AKŞAMLAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM RAHATSIZ ETTİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SAYGILARIMLA AYŞEGÜL YAYLAK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz