Son zamanlarda Türkiye‘de ki kaliteli turizm acentalarını incelemelerimiz neredeyse bitti. Hemen hemen her acenta ile ilgili bilgileri sizlerle aktardık. Şu ana kadar bir kaç tane incelemediğimiz acenta kalmıştı bunlardan biriside uzun yıllardır sektörde bulunan MNG Turizmdi. Rezervasyon konusunda güvenebileceğiniz acenta, zaten MNG Holding kuruluşudur. Önemli bir birikimi olan holding aynı zamanda “World of Wonders Otelleri” Türkiye kanadı sorumlusudur.

MNG Turizm Ülkemizin Önemli Acentalarından Birisidir.
Tur Operatöründen Rezervasyon Yapmak Güvenilirdir.

Güvenle rezervasyonunu yapabileceğiniz acentada müşteri hizmetleri konusunda yetişkin bir kadroya aynı zamanda World of Wonders sayesinde büyük bir tecrübeye sahipler. Tüm müşterilerini birinci sınıf hizmeti sunan acenta her birisine VIP ilgisini de göstermektedir. 1 kişinin bile kurumları hakkında olumsuz düşünmemeleri adına para ve zaman kaybına uğramaya razı konumdalar.

Her ne kadar popülerite olarak kendi dalında ki acentalara göre yüksek bilinirliğe sahip olmasada acentanın ciddi bir müşteri kitlesi var. Özellikle bir çok kişi yurtdışı gezi ve otel rezervasyonlarında MNG Turizmi tercih ediyorlar. Bu bakımdan da ayrı bir yere sahipler.

mngturizm

Türkiye Turizmi Çalışmaları

Yukarıda da belirttigimiz gibi acenta World of Wonders Türkiye bayiliğini yapıyor. Bayilik çalışmaları sadece Türkleri yurtdışına götürmek olmayan acentada aynı zamanda yurtdışından gelen turistlerede yardımcı oluyorlar. Aynı şekilde otellerle anlaşmalarda yapıyor ve dünya turizminden daha fazla pay almamıza yardımcı oluyorlar. Bu bakımdan tek başına çalışan bir çok acenta da daha fazla ülke döviz girdisi sağladığını söyleyebiliriz. MNG Turizm Şikayet mesajlarınızı veya övgü mesajlarınızı aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

MNG Turizm İletişim Bilgileri

MNG  Turizm Telefon Numarası : 444 2000
HARBİYE
Cumhuriyet Caddesi,
No: 241/1 İstanbul

İZMİR – Mustafa Bey Caddesi No: 13 Daire:1 (Bonjour Pastanesi üstü) Alsancak, İzmir
ANKARA – Uğur Mumcu Caddesi No: 84/A Gaziosmanpaşa, Ankara

www.mngturizm.com
info@mngturizm.com

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz