2000 yılında Bursa’da kurulan Nilüfer Turizm kısa sürede İstanbul, Ankara ve İzmir gibi merkezlere yolcu taşımacılığına başladı. Açıldığı zamandan günümüze 80 otobüsü olan otobüs firması bini geçen çalışanıyla otobüs sektöründe enlerde yer alıyor. Temel ilkelerinin liderliğe oynamak olduğunu söyleyen firma başarılarında ki en büyük etkeninde “mutluysanız, mutluyuz” felsefesi olduğunu söylüyor.

nilufer-turizm

Telefonda Bilet Rezervasyonu için : 444 00 99

Otobüs İç Düzeni

Otobüs Modelleri : Mercedes Trivago
Otobüs Sistemi : 2 – 5 arası içeçek ve kek
Kek Markası :  Eti
Kola Markası : Pepsi
Dinlenme Tesisleri : Lavoba Ücretli Tesisler

Müşteri Hizmetleri

Ülkemizin önemli şehirlerinden Bursa’yı kendilerine mesken eden Nilüfer Turizm 9 yıl gibi kısa bir sürede önemli başarılara imza attılar. Geçen bu 9 yılda takım ruhunun edindiğine ve genç bir işletme olmasından dolayıda hala dinamik bir enerji ile çalışmalarına devam ettiğine inanıyorum.

Web Siteleri ve Online İşlemler

Tatlı ve işlevsel bir görünüme sahip olsada web sayfalarının tam olarak kendilerini yansıttığını düşünmüyor. Biraz daha bilgilendirici bir yapıda olsaymış Nilüfer Turizme yakışır bir biçimde olurmuş. Web sayfalarında online işlemler kısmında seferlerinden birisine çevrimiçi bilet satın alabiliyorsunuz.

Nilüfer Turizm İletişim Bilgileri

Y. Yalova Yolu 14. Km Ovaakça / BURSA
Tel: 0 224 267 21 90 – 9192
Fax: 0 224 267 21 93

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

4 YORUMLAR

  1. Bence TÜRKİYE’ nin en büyük firmasıdır.Niye diye sorar olursanız hem konforlu hem rahat bir yolculuğu var.Yolculuk sırasında ikramları var.Tv ve internet bağlantısı var.Hem muavinleri de iyi.Müşterilere saygıları sonsuz bir otobüs şirketidir.

  2. ben niülferle istanbula gidiş geliş için kredi kartıyla bilet aldım dönüşte bana bankanız karsılamadı dediler ve otobuse binemedim baska şirketle geldim bankayı aradım donus için bilet parası kesildi dediler nülifer urizm bana parayı geri iade edecegiz dedier exteryi gönderdim ama 3 ay oldu hala geri odenmedi sözde bana 21 gun içinde dönecekti

  3. ben niülferle istanbula gidiş geliş için kredi kartıyla bilet aldım dönüşte bana bankanız karsılamadı dediler ve otobuse binemedim baska şirketle geldim bankayı aradım donus için bilet parası kesildi dediler nülifer urizm bana parayı geri iade edecegiz dedier exteryi gönderdim ama 3 ay oldu hala geri odenmedi sözde bana 21 gun içinde dönecekti

  4. Arkadaşlar bu kadar emek veriyoruz ustaf6ğreticilik dmapoilsı alıyoruz..Bi f6zel işyerine eleman alınacaktı eleltrik mezunları ile ilgili bir durum. ustaf6ğretici dmapoilsı olanlar giremedi normal lise elektrik ve 2 yıllıklar girdi bizi kabul etmediler ya adamlar bunun ne işe yarıdını bile bilmiyorlar tabiki bizi almadılar bu nasıl bir durum. ustaf6ğteticilik belgesinin okulla kıyaslarsan dengi nedir bilen varmı tşk ederim şimdiden

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz