Yurtdışından Türkiye’ye turist getirmeyi kendilerine hedef olarak koyan bir kaç turizm acentasından birisidir. Ülke içerisinde de turizm pazarında söz sahibi olan Odeon Tours her geçen gün alt yapıya yaptıkları yatırımlarla dilimlerini artırıyorlar. Türkiye’nin bir çok yerine açtıkları şubeler ile sorunlara anında müdahale etmeyi amaçlayan Odeon Tur bu anlamda kendi alanında ki firmalarla rekabet gücüde oluşturabiliyor.

Odeon Tur ülkemizin önemli turizm acentalarından birisidir.
Güvenle rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Rusya başta olmak üzere Hollanda ve Almanya’dan turist getiren Odeon Tur bazı özel çalışmalarıylada Türk turistleride unutmuyor. Ara ara yaptıkları kampanyalarda herşey dahil otelde çok uygun fiyatlar verebiliyorlar. Bu kampanyalar için Odeon Tours’a ulaşmak ya da web sayfalarını ziyaret etmeniz gerekir.

odeon

Odeon Tur Müşteri Hizmetleri ve Fiyat Politikası

Titiz çalışmalarıyla onbinlerce sabit kitle edinen Odeon müşteri hizmetleri konusunda da olabildiğinde titiz davranmaya çalışıyor. Her yıl çalışanlarına yaptıkları birifingler ilede Odeon müşteri hizmetleri kalitesinide artırmaya çalışıyor. Seçtikleri oteller ilede bunu anlamak çok zor olmayacaktır. Nitekim İnternet üzerinden küçük bir araştırma yaptım, yaptığım araştırmalara göre Odeon Tur Şikayet mesajlarına çok fazla rastlamadım. Tek tük rastladığım mesajlarda genelde olabilecek şeylerden bahsediyordur.

Fiyatlarına genel olarak baktığımız zaman listemdeki diğer acentalar ile fiyatsal önemli bir farklılıkları yok. Fakat bazı otellerde dönem dönem devasal indirimlerde yapabiliyorlar. Bu indirimlerden yararlanmak içinde indirimlerden haberdar olmak gerekiyor.

Web Sayfaları ve Ülke Turizmi Geliştirme Çalışmaları

Web sayfaları odeontour.com.tr ‘de bir çok sayfada eksiklikler var. Mesela “Hakkımızda” gibi sayfa içerikleri bulunmuyor. Fakat site genel olarak kullanıcı dostu olarak tasarlanmış. Siteleri üzerinden aynı zamanda güvenli bir şekilde rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Odeon Turizm ülke içerisinde yeterince popüleriteye erişemede ülke dışında turist getirme anlamında en önde gelen turizm acentalarımızdan birisidir. Kazançlarını kazan ve biriktir mantığını kullanmayan acenta her dönem yeni yatırımlarlada ülke turizminin gelişmesine katkı sağlamaya çalışıyor.

Odeon Tours İletişim Bilgileri

Odeon Turizm Telefon Numarası : 0 212 444 0 684
Müşteri Hizmetleri : 0 242 444 0 773
Web Sayfaları : http://www.odeontours.com.tr/

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

9 YORUMLAR

  1. Emekliyim ( Bayer Türrk ten ) Almanyada Köln üniversitesinde BWL okudum.Almanyadan gelen gurupları karşılamak için tranfer işlerini yapmak istiyorum.İlgilenirseniz 0532 57409902

  2. sayın yetkili sizlere türkiye geneli tam donanımlı mobil ambulans hizmeti vermek isteriz saygılarımızla. medicaport yönetimi iyi çalışmalar

  3. Merhaba

    Bu sene tatile odeon aracılığı ile çıktım. fakat hiç memnun kalmadım. herşey bileti satana kadar mantığıyla çalışan bir tur bence. söz verilen ve tutulmayan vaadler yaşanan, yansıtılan en ufak aksaklıkta biz yokyuz deyip aradan çekilen bizi ilgilendirmez otelle çözün diyen bir tur şirketi birdaha asla odeonla bedava bile olsa tatile çıkmam. nakit bir derece ama zaman biz çalışan insanlar için çok kıymetli kötü bir tatille çöpe atılan bir haftanın telaffisi olmuyor. odeonu kullandığım için çok pişmanım

  4. Bu sene tur unuz aracılığıyla astor otel de tatilimizi eşim ve çocuğumla yapmaya çalıştım.Odeon Tur a ilgisinden teşekkür ederim fakat otel sahibi veya müdürü müşterilerle hiç ilgilenmiyor,kaba sakalıyla uygunsuz vaziyette zaman zaman ortalıkta görülüyor,ucuz geldik diye ilgilenmiyorlarmış,astor oteli lütfen listenizden çıkarın,odeonun rus ve kazak müşterilerini o patron kaçırır,oteli ikaz etmeniz gerekir,birdaha astor oteli ben de arkadaşlarımda istemiyoruz ama gelecek sene yine odeonla ama başka bir otel e yine mahmutlara geleceğiz,odeon a sevgiler.

  5. Bursa yerel acenteden ODEN tur üzerinden 21 kişi 11-18/Ağustos-2014 Baltıklar turuna katıldık . Yerleşik uygulama gereği ödemelerimizi yapıp sözleşmelerimizi imzalayarak sözleşmenin doğal eki tur programını aldık . ANCAK NE HİKMETSE TURDA İLK DURAĞA VARDIĞIMIZDA REHBERİMİZ KENDİSİNE ACENTEDAN REVİZE TUR PROGRAMININ GÖNDERİLDİĞİNİ VE EKSTRA TUR ÜCRETLERİNİN YÜKSELTİLDİĞİNİ BİLDİRDİ. GRUP OLARAK TELEFONLA YAPTIĞIMIZ GİRİŞİMLER SIRASINDA 3 DEĞİŞİK FYAT DEĞİŞİKLİĞİ TEKLİFİ TELEFONLA BİDİRİLDİ. SONUNDA SÖZLEŞMEDE YAZILI FİYATIN ÜZERİNDE YAZILI FİYATLAR NEDENİYLE EKSTRA TURLARIN YALNIZCA 2 TANESİNE KATILDIK. BU Tablo ODEON TUR’un güvenilirliği hakkında ciddi kuşkular doğurduğu için kamuoyu ile paylaşmak ihtiyacı duymanın yanı sıra tüketici hakları yönünden hukuki girişimleri başlatmak için geçerli ve yeterli bir sebep oluşturdu.

    • Zekai Özokutanoğlu ile beraber bu tura katıldım.Aynı görüşteyim.Turda ekstra tur için zarar ediliyor diye fazla fiyat söylediler.Pazarlık ettik.15 den fazla tur şirketi ilk seyahat ettim. ilk defa başıma geldi.Savunmaları bundan sonra katılacak olduğum turda gerekli indirimi yapacaklarını söylediler.Bu daha komik geldi.Bir daha odeon turla seyahat etmeyi düşünmüyorum.Sözleşme şartlarına uymadılar

  6. Odeon tur çalışan birkan yaman iletişim kurma sorunu yaşadığı içın ilgi alaka sıfır adla sirket birdaha tercihim olmaz.Daha tecrübeli ukala olmayan elemanlar çalıştırmanızı tavsiye ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz