Geç kaldıkları İnternet yatırımlarına bir kaç yılda hız veren Ets Tur bazı alanlarda yatırım yapmaya başladı. Bu yatırımlarınında göbeginde Etstur.com’un yanı sıra Otel Puan çalışması yer alıyor. Kendi iş ortakları konusunda eksi yanları web sayfalarında belirtememelerinden ötürü bu alanda çalışma yapmaya karar veren acenta otelpuan uygulaması ile bunu gerçekleştirmişler. İnsanların daha kaliteli bir tatil geçirmesini arzulayan yapıları site içerisindeki disiplinide doğurmuş ve geçen kısa zamana ragmen takipci bir kitle edinmiş. Kuşkusuz önümüzdeki sezonlarda Otelpuan’ın turizme etkisinide göreceğimizi hissediyorum.

Otel Puan Nedir ve Ne İşimize Yarayacak

Acentalarla ilgili devamlı dilimizin yanmasının yanı sıra İnternette tanıtımlarını gördüğümüz otellerin tanıtımlarla yakından uzaktan alakasız olduğunu görmemiz bizi kandırılmış hissine bırakmış ve tatilimizin o hayal ettiğimiz tarzda geçmesini engellemişti. İşte tam bu sırada tatil rehberi mantığı ile Tatilde.org olarak bizler 3 yıldır bu böyledir, şurada dikkat edin, şuradan rezervasyon yapabilirsiniz, burası güzeldir gibi makale bazlı yazılarımızı sizlere aktardık. Fakat bizler genel olarak kararsız kişilere hitap ettiğimizin farkındayız. Karar verenler için sitemizin yeteri kadar olgun içeriğe sahip olmadığınıda biliyoruz.

Otelleri eleştirenlerde övenlerde Otel Puan’da buluşuyor.

Karar vermiş veya vermemiş, sitemizdeki 600 makaleyi artırma telaşındayız ve 5000 makale hedefine doğru olabildiğince hızla ilerliyoruz. Şimdi tatilcileride kategorize ettiğimizde otel konusunda kararlı olanları bir gruba alalım. Otel konusunda karar veren tatilciler son olarak karar vermeden önce yani sizler tatil için rezervasyonlarınızı yaptırmadan önce Otelpuan.com web sayfasına bağlanarak tatile gitmek istediğiniz oteli orada araştırınız. Otelinizi bulduğunuz zaman orada daha önce orada tatil yapanlar tarafından enine boyuna tartışıldığını göreceksiniz. Bu sizler için tatile çıkmadan önce ön fikir vereyecek veya tatil rezervasyonunuzu yapmanız engelleyebilecektir.

Otelpuan 2010 Senesi İlk 10 Oteli

 • Hillside Beach Club  96
 • Noa Hotel Club Sunclub  87
 • Lykiaworld Ölüdeniz 83
 • Lykia Botanika Beach 82
 • Lykiaworld Ölüdeniz 82
 • Green Forest 82
 • Seketur Hotel 81
 • Noa Hotel Ölüdeniz 80
 • Greenland Hotel 80
 • Meri Hotel 78

Otelpuan Altın Puan Ödülleri Videosu

Otelpuan.com Web Sayfası ve Kullanım Klavuzu

Yazılımsal olarak bu tarz işlevsel web sayfalarını gördüğüm zaman neden “Diğer Diller” kısmının olmadığını merak ediyorum. Sadece Türkçe’yi düşünen mantalite benim hep üzüyor ve evrensel anlamda Türk turizminin çalışmalar yapmasını arzuluyorum. Yurtdışında yatırım yapan bir firmanın direk olarak projesini bitirir bitirmez diğer dillerle ilgili çalışma içerisine girmesi ile bizim sadece Türkçe düşünmemiz iki tezat olarak karşımızda duruyor. Otelpuan’nın yapısı ve web mantalitesinin dünya genelinde otel puanlama sitesi olması için ne gibi bir engel olabilir ki? İçerik zaten kullanıcılar tarafından giriliyor ve her hangi bir ağır ceviride mevcut değil. Arkasında birde Türkiye iç piyasasında lider firmalardan Ets Tur var.

Web sayfalarının dil konusunda ki eksikliğini bir tarafa bırakıldığı zaman işlevsellik olarak çok dilli bir site olması gerekiyor dedirten tarzda. Özenilen ve ciddi bir grup çalışması olduğu belli olan sitede hedeflenilen konuma gelinmiş. İçeriği hali hazırda yeterli olmasada kendisinede çok ciddi bir arşiv oluşturmuş ve bu günden sonrada bu arşiv siteyi ayakta tutacaktır. Fakat daha çok büyümesine hiç bir engel yok.

Site kullanımı ise gayet kolay. Zaten tasarım ve yazılım konusunda ki başarı kullanıcıya, kullanıcı dostu bir sistem sunmuş. İster bilgiyi almak isteyin ve zahmetsizce işinize yarayacak bilgiyi alın, ister bende gezdim gördüm diyerek kendi düşüncelerinizi sizden sonra gelecek ve düşünce arzulayan tatilcilere aktarın. Unutmayınki yazılarınızın okuyucularıda sizinle aynı duygu ve düşünceye sahip sadece daha iyi bir tatil isteyenlerden ibarettir.

Otel Puan İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: 0216 542 99 67
Web Adresi : www.otelpuan.com
Mail Adresi : [email protected]

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2 YORUMLAR

 1. Değerli tatilde.org ekibi,
  Öncelikle sitenizde http://www.otelpuan.com sitemize yer vererek değerli yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür etmek isteriz. Sitemizin diğer dillerde hizmet verebilmesi için altyapı çalışmalarına başlandığını, 5 senelik iş planlarımızın içinde projemizin önemle yer aldığını iletmek isteriz.

  Turizm sektörüne kattığınız yorumlarınız için teşekkür eder, sitemiz hakkında iletmek istediğiniz her görüşünüz için ekibimizle irtibata geçebileceğinizi iletmek isteriz.
  Saygılarımızla, Otelpuan.com

 2. Merhaba Otelpuan,

  Turizmde başarılı bir çalışmaya imza atmanızdan dolayı zaten yazımızda sizleri tebrik etmiş ve ulusal çapta başarılı elde edebilecek güzel bir site yaptığınızı belirtmiştik. Bizler sizlerin, bizim iyi niyetle elimizde tuttuğumu kalemi görerek güzel sözler sarfetmenizi sevdik.

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz