Güçlü bir kadronun toplanmasıyla beraber “Otelkolik” Çekmeköy merkez ofisiyle acenta hizmetlerine başladı. Arka planda oldukça güçlü bir kadroya sahip olan Otelkolik Ailesi, misafirlerinin tatil öncesinde ve sonrasında tüm yaşayacakları durumlar hakkında tecrübeye sahipler. Otel yatırımları yapan acenta bir çok otelde “Uygun Fiyatlar” sunmaktadır. Hatta eğer otelinizi seçtiyseniz mutlaka Otelkolik web sayfasına bağlanarak bir de Otel Kolik fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederiz.

ÖNEMLİ : OTELKOLİK TURİZM FİRMASI 2015 YILINDA İFLAS ETMİŞTİR. GÜVENLİĞİNİZ İÇİN BAŞKA TURİZM FİRMASINDAN REZERVASYON YAPTIRINIZ.

Otelkolik Müşteri Hizmetleri ve Otelkolik Şikayet

otelkolik-logo

Sektöre hızlı giriş yapan ve onbinlerce kişiye tatil satışı yapan Otelkolik, bu zamana kadar otel rezervasyon ve diğer acenta işlemlerinde bir şikayetle karşılaşmamıştır. Eğer siz daha önce Otelkolik üzerinden tatil hizmeti satın aldıysanız ve yaşadığınız bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bunu aşağıdaki yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

Şu önemli ayrımı yapmamız gerekirse otel ile ilgili bir şikayet durumundaysanız lütfen bunu otel ile ilgili açmış olduğumuz konunun altına açınız. Acenta sizin istediğiniz rezervasyonu gerçekleştirdiyse ve siz otelde bir sorun yaşadıysanız bu tamamen otelin problemidir.

Otelkolik Fiyat Politikası

Acenta fiyatlarda rekabete girmekte ve “Tek Yetkili ve Kesin Oda Anlaşması” dediğimiz anlaşma yöntemlerini kullanmaktadır. Bu da bir çok otelde en uygun fiyatları vermesini sağlamaktadır. Bu yüzden mutlaka bir otele karar verdiyseniz ilgili otelin fiyatlarına bir de otelkolik.com web sayfası üzerinden inceleyiniz. Nitekim aynı tatili daha uygun fiyatlarla satın alma imkanınız bulunmaktadır.

Otelkolik Merkez Ofisi

Adres: Mimar Sinan Mh. Selimdede Cd. No:52 D:3 Çekmeköy / İSTANBUL
Telefon: 0850 850 4440
E-Posta: [email protected]

Adresinden merkez ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz