Türkiye’de turizmin daha çok gelişmesi amacıyla yaptığımız paylaşımlara Digitürk‘ün Türkiye’de daha kalite tatiller sunabilmek için yapmış olduğu kampanyayı duyuralım istedim. Olayın en ciddi etkisi tüm odalarda artık “ücretsiz digitürk” olacaktır. Burada hizmet noktası ise Digitürk’te “Yan Oda Digitürk” olarak geçmektedir. Aynı mantıkla çalışmaktadır ve otel işletmecileri için önemli avantajlar sağlar.

Otellere Digitürk

Otellerin özellikle “kaliteli” hizmet sunan otellerin önemli bir kısmında otel içerisinde bir yerde Digitürk zaten yayınlanmaktadır. Burada aynı Digitürk’ün hizmet alanında profesyonel bir Digitürk danışman ekibiyle “Yan Oda” uygulamasına geçmesini sağlamaktır. Bu şekilde TV’nin bulunduğu yerde ki Digitürk’ hizmetini tüm odalara taşımış olacaksınız. Hemde oda başına bir ücret ödeme gibi durumla karşılaşmayacaksınız.

digiturk-oteller

Peki Bu Hizmetten Nasıl Yararlanırsınız?

Bu konuda uzman bir danışmanla çalışmak oldukça önem arz etmektedir. Sizi en doğru şekilde yönlendirmesini Vedat Teke Bey‘in bağlı olduğu CPM Grup ile görüşebilirsiniz. Otel, pansiyon veya apartınız için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunun için +90 544 525 55 57 telefon numarasını arayabilir ve kendisiyle detayları görüşebilirsiniz.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz