Ciddi yatırımlarla Türkiye iç piyasasında online otel ve tur satışları yapmaya başlayan acenta, arkasında güçlü bir grup ile çalışmakta. Onlarca yıllık deneyime sahip kadronun tatil sırasında başınıza gelecek her türlü durumla alakalı deneyimleri bulunuyor. Firma, otel fiyatlarıyla da alakalı rekabete girmeye hazır durumdalar.

Otelz Ülkemizin Önemli Acentalarındandır.
Otelz.com Adresinden Rezervasyon Yapmanız Güvenilirdir.

Otelz.com Müşteri Hizmetleri Kalitesi

otelzcom-logo

Uzun yıllardır turizmin içerisinde olan Otelz.com yurtdışından 2 farklı yatırımcıdan 10 milyon dolarlık bir yatırım aldı. Yatırımla doğru orantılı olarak müşteri hizmetlerinde de iyileşmeler görüldü. Otelz kurumsal olarak çalışmalarına devam etmektedir. Eğer siz daha önce Otelz ile ilgili yaşadığınız bir tecrübeye sahipseniz de aşağıdaki kısımdan Otelz Şikayet mesajlarınızı iletmenizde mümkündür.

Turizm acentası, Zonline Ticaret ve Turizm AŞ iştirakı olarak açılmıştır. 2013 yılında açılan firma oldukça önemli bir kadroya da sahip. Güvenilir olarak otel rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Otelz Fiyat Politikası

Firma otellerle anlaşmak için 3 anlaşma metodunu da denemektedir. Bazı otellere tek yetkili veya kesin oda anlaşması yapmaktadır. Bu sebeple bir otele rezervasyon yaptırmaya karar verdiyseniz birde Otelz web sayfasından otelz.com adresinden otel fiyatına bakınız. Aynı otele daha uygun fiyatlarda tatil yapma fırsatına erişebilirsiniz.

Otelz ailesi 120 kişilik oldukça büyük bir aile, İstanbul’da Kağıthane taraflarında genel merkezleri bulunuyor.

Otelz İletişim Bilgileri

Adresi : Yeşilce Mh. Diken Sok. No: 4/1 – 34418  Kağıthane – Istanbul – Turkey
Telefon : +90 850 333 0 220

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm Yorumlar
Deniz yilmaz
Deniz yilmaz
5 yıl önce

Otelz yi kuran kisi bamturun sahibi bertan aner. Bamtur batinca bunu acti

Lokmam
Lokmam
5 yıl önce

Bamtur ile otelz arasinda nasil bir iliski var bilen var mi?