Turizme farklı bakış açılarının günümüzde kaynaştığı ve karıştığı yogun olarak uygulandığı süreçteyiz. Geç kaldığımız bir çok yatırıma devasal yatırımlarla günümüzde devam ediyoruz. Termal ve Sağlık turizmini birleştirebilen ülkemiz sağlık turizminde yeterli olmasada seviye bakımından memnun edici bir duruma da geldi. Özgül Şirketler Grubu‘da turizme yatırım yaparak pazarlama stratejilerini belirleyip hızlı bir çalışma içerisine girmişler. Pazarlama stratejileri ve uygulamaları hakkında detaylar vereceğimiz Özgül Termal Tatil Köyü hakkında da Özgül Termal Danışmanından bilgileri aktaracağımız bir yazı olacak.

Özgül Termal Tatil Köyü Hakkında

Yenilebilir kaynaklardan olan Termal konusunda Afyon’un Gazlıgöl taraflarına yatırım yapan Özgül Şirketler Grubu Otel mantalitesi ile Yazlık mantalitesini birleştirmişler. Tamamen bir kompleks yapmak isteyen firma termal alanı önceliğine alarak yatırımları için Afyon‘u seçmişler. Afyonun sağlık turizminde yükselen değer olmasıda Özgül Termal için çok önemli artılardan.

Bilgi : Özgül Termal Hakkında Detaylı Bilgi İçin 0533 499 89 70 Arayabilirsiniz.

Her karesini özenle yapan firma kendi içerisinde herşeyi temin edilebilmesi amacıyla tatil köyü içerisinde herşeyi düşünmüşler. Sağlık konusunda da önemli artıları bulunan tatil köyünün dinlenmek isteyenler için özgün yapısını keşfet çok zor değil. Hali hazirda 2010 yılında tamamen bitmiş bir tatil köyünden bahsetmekte zor olacak. Fakat bu kadar büyük yatırımlar yapan firma geri kalan çalışmalarınıda tamamlayacaklardır.

Tatil Stratejisi

Yazlıklar yılın belli dönemlerinde kullanılan yapılardır. Genelde saf şekilde sadece yazlık mantığıyla kullanılan yazlıklar tatil için kendi mantığınıda oluşturmuştur. Özgül Termal yatırımlarıda Otel mantığı ile yazlık mantığını birleştirerek kendi tarzını kurmuşlar. Bu konuda ki çalışmaları şu şekilde olmaktadır. Sizler yılın sadece 20 günü yazlığını kullanmakta olduğunuzu varsayıyorum. Bu 20 günlük zaman dilimi için bir yazlık satın almakta ve büyük paralar yatırmaktasınız. Özgül termalda 20 günü satın alabilirsiniz. Örneğin temmuz 10 ‘u ile 30’u arasındaki zaman diliminde x dairesi tamamen size ait olacaktır. O zaman diliminde tatil köyündeki dairenizi ve Özgün Termal’in keyfini doyasıya çıkartabiliyorsunuz. Hem fiyatlarının uygun olduğu bu dönemlerde en güzel daireleri en güzel zaman diliminde satın alabilirsiniz. Bu satın aldığınız zaman dilimindeki daireyi dilediğiniz zaman satabilir ve kiralayabilirsiniz.

Özgül Termal’den Tatil Satın Almak

Özgül Termal hakkında bilgi aldığımız Özgül Termal’in değerli danışmalarından İsmail Yaman Özgül Termal ile ilgili tüm satış ve kiralama işlemlerini yapmaktadır. Örneğin 5 yıllığına Özgül Termal Tatil Köyü’nden tatilinizi satın alabilirsiniz. Bu konuda ki bilgiler için aşağıda ki bilgileri ve Özgül Termal hakkında ki tüm sorularınızı sorabileceğiniz İsmail Yaman’ı arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Cep : 0533 499 89 70
Telefon : 0(372) 312 21 12
Adres : Uğur Mumcu Cad. Tüylüoğlu İş Merkezi Kat: 1 No: 9 Kdz.Ereğli

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1 Yorum

 1. Her hafta Sonu İstanbul’dan ve Türkiyenin birçok yerinden Ücretsiz Tanıtım Turlarımız ile Afyon Gazlıgöl de Yapımı Devam Eden Özgül Termal Tatil Köyüne Eşiniz ile Birlikte gidebilmek ve Projeler ile ilgili bilgi almak için:

  Mustafa KABLAN
  0544 513 3600-535 657 6763
  Mail : adresim1976@hotmail.com
  SAĞLIKLI YAŞAM FIRSATI
  İŞTE SİZE FIRSAT; Okuyunca hak vereceksiniz.

  Sonuna kadar okumadan karar vermeyin ve http://www.ozgultermal.com Sitemizi mutlaka inceleyin. Hem geleceğe yatırım amaçlı olarak satın alabileceğiniz ve ayda sadece sigara parası fiyatına taksitlerle alacağınız, hem de sizin için kazançlı bir iş imkanı,

  Not:Devremülk tarzında Hisseli gayrimenkulumüz; Hersene 10 gün ömürboyu,Hersene ayrı mevsim, Mirasta bırakabileceğiniz,Tapulu bir gayrimenkuldür. Geçen sene afyon bakanlar kurulu kararı ile termal başkenti ilan edildi.Bunun sebebi 35 mineral suyun 514 hastalığa şifası bulunması.Ve Kızılay maden sularının çıktığı bölge olması.Bu çerçevede Havaalanı temeli atıldı.Otobanlar yapıldı.

  Dolayısı ile firmalar Bu bölgede yatırım yarışına girdi.ve onlarca tatil köyleri yapmaya başlandı.Ve artık insanlarda bu bölgeye gidip devreler satın almaya başladı..

  Şu anda İnşaat aşamasında olup %50 si biten projemizde, fiyatları çok uygun olan Hisseli gayrimenkuller bittikten sonra fiyatları 3 katına çıkacak. Daha taksitlerinizi ödemeden kazanmış olacaksınız.Projeden aldığınızda neler kazanacaksınız.

  1-Her sene 10 gün SAĞLIKlı bir tatil.(Bütün sene hastalıklardan korur)

  2-Turistlere iş adamlarına kiraya verme imkanı.Direk peşin kirasını Şirketimizden alabilirsiniz.

  3-Oradaki yerinize farklı anlaşmalı yerlerde TATİL imkanı..Uludağ–Antalya v.s.

  4-Proje bitimine kadar yeriniz 2-3 kat değerlendiği için YATIRIM yapmış olursunuz.

  5-Ayrıca danışman olarak çalışabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz