Hava ve deniz ulaşımda öncü firmalardan biriside Setur turizm firmasıdır. Belli bir kitleye hitap etmeye çalışan Setur “Sadece Kalite” diyenlerden. Setur tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing, duty free operasyonları ve yurt dışı eğitim gibi faaliyerleri vardır.

setur-logo

Fiyat Uygunluğu ve Müşteri Hizmetleri

Setur web sayfasu setur.com.tr üzerinden otel rezervasyonu yaptıkları otel sayısı 50’yi geçmez. Tabi Türkiye içerisinde anlaşmalı oldukları otel sayısı 50’yi geçmez. Yurtdışından zengin bir otel listesi sunuyorlar.

Anlaşmalı oldukları oteller için istedikleri fiyatlar diğer operatörlere nazaran biraz fazla gibi. Bunun nedenide “Sorunsuz Tatil” prensibi içerisinde hareket ettikleri için olmalı. Müşteri hizmetleri konusunda gerçekten ilgili bir kadrosu var. Her hangi bir tatilcinin tatilinde sorun yaşamaması için herşey düşünülmüş durumda. Bir kişinin hediye ettigi bir tatili kendi hediyeleri gibi özenle yerine getirmekteler.

Setur’un Kendi Hakkımda Yazısından Alıntı

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimiz Bir Koç Holding kuruluşu olan Setur 1965 yılından beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir. Setur olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, helikopter ve airtaxi işletmeciliği, her türlü araç ve tekne kiralama, incoming, gümrükten muaf mağazalar işletmeciliği gibi hizmetleri, satış ofislerimiz, satış temsilcilerimiz ve yetkili acentelerimizin yanı sıra, teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak BookinTurkey.com aracılığı ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.

Web Siteleri ve BookinTurkey.com

Kendi web siteleri setur.com.tr üzerinden online işlemler yapabilsenizde işlevsellik bakımından çağın biraz gerisinde kalıyor diyebiliriz. Klasik rezervasyon sitelerinin dışına çıkarak farkı hissettirmeye çalışan Setur bu yüzden site açılma süresini biraz düşürmüş durumdalar.

Flashların bollugu sayesinde görsellik açısından hoş gelen Setur kullanım bakımından biraz zor durumda. Sitenin en önemli kısımları aynı konular ile çevrili bir yapıda.

BookingTurkey.com ‘da ise durum biraz farklı. Online satışı ön planda tutan BookinTurkey.com biraz daha fazla acenta mantalitesinde. İçeriginin doluluğunu belli eden Booking Turkey işlevsellik bakımından diğer rakiplerinden de hayli önde.

Koç Holding kuruluşu olan Booking Turkey piyasada oturmuş bir kitleye sahip. Setur bünyesinde ki web sitesi aynı derecede müşteri hizmetlerinden yararlanıyor.

Setur İletişim Bilgileri

Altunizade Satış
Tel:
(0216) 444 0 738
Tel:
(0216) 554 37 00
Faks:
(0216) 474 06 82
Adres:
Bağlarbaşı, Kısıklı Cad. No: 26, Altunizade 34662 İstanbul Kroki için tıklayınız.
Web :
www.setur.com.tr
E-posta:
[email protected]

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz