Ülke içerisinde ve dışarısında hizmet eden turizm acentalarını tanıtımlarına Tatil Panosu ile devam edelim istedik. Yakın zamanda web üzerinden hizmet vermeyede başlayan acenta, tatilpanosu.com ile yayın hayatınada başladı. Şık ve sade tasarımıyla dikkat çeken sitenin ve acentanın hakkında detaylı bir tanıtım yazısı yazalım istedik. Otel ve turlar konusunda hizmet veren binlerce acenta bulunmaktadır. Tatil Panosu yüzlerce artısıyla diğer acentalarında arasından kendini sıyırıyor. Aynı zamanda kendi sitemiz Tatilde.org ilede Tatil Panosu arasında duygusal bir bağ bulunmaktadır.

Tatil Panosu Nedir?

Tatil için sadece kalite diyerek yola çıkan bir yatırım olan acentada temel ilke müşterinin yüzündeki tebessümdür. Yaptıkların işin ne kadar hassas olduğunu kavramış bir grup tarafından para değil kaliteyi oluşturmak istiyorlar. Daha da önemlisi ülkemize döviz girdisi sağlayacak projelerinde temeli konumundalar.  Tatilpanosu.com ‘u gönülden desteklerken yıllardır beğeniyle okuduğunuz Tatilde ilede aralarında sıkı bir bağ olduğunu belirtmem gerekir.

Yazıda abartılı olarak Tatilpanosu.com ‘u övecek hatta direk birinci elden tavsiyede edecektir. Eğer otelinizi beğendiyseniz mutlaka rezervasyonlarınızı Tatilpanosu.com üzerinden yapın diyecek kadarda ısrarcı olacaktır. Tatil Panosu ilkeleri bakımından turizmde dünyada söz sahibi bir marka olmak istemektedir. Aynı zamanda bu büyük yolculukta bir müşterisinin yüzündeki tebessümdende daha değerli değildir. İnce cizgilerle büyük ve yorucu bir yolculuk Tatil Panosu’nu bekliyor.

Tatil Panosu Müşteri Hizmetleri

Biraz öncede bahsettiğimiz gibi TatilPanosu.com müşterilerinin ayrıcalıklı olduğunu hissetmelerini ister. Bu yüzden izlediği fiyat politikasından, tatilin tüm kademesine kadar sizin yanınızda olduğunu hissettirir. Tatilin ne kadar hassas olduğunuda çok iyi bilir. Müşteri temsilcileride sizin sorumluluğunuzu üstlenip tatilinizin sonuna kadar takip ederler. Beşiktaş’ta ki ofislerinde bunu balarıyla uzun süredir gerçekleştirmektedirler. Bu zamana kadar da haklarında 1 tane bile şikayet bulunmamaktadır.

Tatil Panosu İletişim Bilgileri

Adres : Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. Vidin İş Mrk. No-3 K-3 D-34 PK 34354 Beşiktaş / İstanbul
Web :
www.tatilpanosu.com
Telefon Numarası :
0212 343 18 18 
Mail Adresi :
[email protected]

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz