İşletmeciler İçin : Tatil Planet Nedir? 

Uzun süre böyle bir site varmı diye araştırmalar yapmıştım. İleri dönemlerde bir acenta açmak hayallerimi süslüyor ama biliyorum ki bu iş o kadar kolay olmayacak. Sistemi, alt yapısı, müşteri memnuniyeti ve reklam potansiyeli gibi karşımda büyük kaleler duruyor. Bugün İnternet’e bir araştırma yaparken karşıma Tatil Planet adında bir şirket sitesi çıktı. Oteller ve Tatil acentaları için bir alt yapı sistemi yazarak rezervasyon olayını kolaylaştırmışlar.

Yakın zamanda yanlarına giderek onlardan detaylı bilgi alıp tatil acentasını açtıgım zaman neler yapabiliriz diye soracam. Biliyorum ki bu siteyi bir çok otel sahibi geziyor ve çeşitli konularda araştırmalar yapıyor. Eğer hala Internet rezervasyon olayına uzaksanız Tatil Planet ‘e giriş yaparak birde siz  ( www.tatilplanet.com ) rezervasyon olayı hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için aşagıdaki bilgileri de kullanabilirsiniz.

Adres : Büyükdere Cad. Metrocity İş Merkezi A Blok:171 Kat:17
PK 34330 1. Levent / İstanbul / Turkey
Telefon :  +90 212 385 22 50
Email : [email protected]
Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz