Oteller hakkında dolu dolu bilgiler sunuyor. Online rezervasyon sistemi ise gayet hızlı sistemi kurmuşlar zaten Tatil siteleri arasında hayli önlerde bir site. Orada otelleri tanıtıyor hatta otelleri karşılaştırıyor çok geniş bir içerigi var. Yurtiçinde ve Yurtdışında ki turlar hakkında çok geniş bir arşive sahipler. Benimde ileri dönemlerde balayı yapılabilecek tatil yerleri hakkında yazılar yazmak otelleri tanıtmak vardı aklımda bunlar çok daha önce yapmışlar. Fakat balayı özel bir duygusallık gerektiriyor her parayı basan oteli önlerde getirmek balayıya çıkacak kişileri dogru yönlendirmez. Sizlere objektif bakış acımız ile tatil hakkında en dogru bilgileri ulaştıracaz.

Tatilsepeti Ülkemizin önemli turizm acentalarından birisidir
Güvenle rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Web Siteleri ve Fiyat Uygunluğu

Site üzerinde bu bir reklamdır veya google ibaresini görmediginiz her türlü yazı ve bilgi sizlere yardım amacı güdmektedir. Hiç bir şekilde bu bilgiler parayla degiştirilemez veya silinemez. Kişiler yorum kısımlarında yaşadıgı her türlü olaydan sitemiz üzerinden bahsedebilirler.

Konumuza dönecek olursak tatilsepeti.com sitesi kullanım olarak gözü dolduruyor aranılan insanın gözü önünde olsada para veren anlaşmalı oteller ön sayfada kirlilik yaratıyor olsada bu tatilsepeti kalitesini değiştirmiyor. Yıllarını turizm sektörüne veren Tatil Sepeti büyümeye devam ediyor. Asp tabanlı tatil sepeti kodlama olarak orjinal bir yapıda ( anladıgım kadarıyla ) bu Yardımcı Linkler bölmünde yer almasını sağlayan en büyük etken.

Tatil Sepeti Şikayet ve Yorumları

Tatilsepeti ile ilgili yaşadığınız deneyimleri bu kısımdan Tatilpanosu.net kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

Tatil Sepeti İletişim Bilgileri

Adresleri : Bağdat Cad. Cihan Apt. 365/8 Şaşkınbakkal / İstanbul
Cumhuriyet Cad. No. 197  Harbiye / İstanbul
Web Adresi : www.tatilsepeti.com
Telefon Numarası :
(212) 444 44 20
Fax Numarası : (212) 278 20 00

Tatil Sepeti Son Kampanya Fotoğrafları

[srizonfbalbum id=3]

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

5 YORUMLAR

  1. Tatil sepeti iyi acenta guzelde yazi yazmissiniz. Cok entresan olansa her acenta hakkinda binlerce sikayet varken tatil sepeti sikayet mesajlari bir tane bile olmammasi. Acaba yayinlamiyor musunuzzz

    • TurON9 bir sürü müşterisine yapması gereken iadeleri yapmadan ulaşılmaz bir hale geldi.muhatap bulunamıyor. şimdi onun sayfasını Tatil sepeti, tail sepeti, otelkolik gibi yerlere bağlamışlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz