Acentalar konusunda 5 yıldır inceleme yazılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu konuda yüze yakın acentayı inceleyerek edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaştık. Aynı şekilde sizlerinde yorumlarını ekleyebileceğiniz bir kısımı oluşturduk. Tatil Vitrini hakında yazmış olduğumuz yazıdan bu yana 5 yıl geçmiş ve bu 5 yılda hem Tatil Vitrini hemde sektör temelden değişikliğe uğramıştır. Bu konuda elimizdeki tüm materyalleri atlamadan sizlere aktarmaya çalışacağız.

Tatil Vitrini ülkemizin güvenli rezervasyon adreslerindendir.
Güvenle rezervasyon yapabilirsiniz.

İnternetin hayatımıza girmesiyle beraber bir çok sektör tüm pazarlama kurgusunda ciddi değişikliklere uğradı. Eski dönemlerde tatilciler yeni oteller keşfetmek için gazetelere bakarlar ve ilgili gazetelerde bildikleri veya bilmedikleri otellerin fiyatlarıyla birlikte nerede tatil yapacaklarına kararlaştırmaya çalışırlardı. Hala günümüzde %60 rezervasyonun yapıldığı ve her yıl bu rakamın ciddi düşüşler yaşadığı “tabela acentası” mantığı da mevcut.

İnternet yatırımları 5 yıl önceye kadar büyük acentaların önemsemediği yatırım alanlarındandı. Hiç bir turizm acentası İnternet’e yatırım yapmamış ve bu alanda bir çok yeni firmada filizlenmeye başlamıştı. Bu filizlenen ve o dönemin en büyükleri olarak tabir edilen bir çok acentayı geçen Tatil Vitrini günümüze kadar inişli çıkışlı bir süreç geçirerek kendi markalarını getirmişlerdir.

Tatil Vitrini Müşteri Hizmetleri

Acentayı incelemek için dönem döneme bölmek gereklidir. Tam yılları hatırlamıyorum fakat 2007 yılı Tatil Vitrini’nin en yoğun ve güçlü geçirdiği bir sezondu. O sezonda hem pazarlama hem kadrolaşma olarak kendi zirvesini yaşayan acenta aynı zamanda aktif İnternet acentacılığında kapısını araladı. O kadar güzel bir sezonu geçiren Tatil Vitrini, 2008 yılına girmesiyle sıkıntılı bir yılada merhaba demiş oldu. 2007 yılınun gücü 2008 yılında  yoktu tam tersi de bir çok sıkıntı acentayı takip etti.

2008 yılında bu sıkıntılar içerisinde yüzlerce kişi bazı problemler yaşadılar. Bu yaşanılan problemlerden bazılarını tatilciler sitemizde ki aşağıda bulunan yorum kısımında da paylaştılar. O dönemlerde sıkıntı yaşayanlardan hemen hemen herkesin sıkıntıları günümüze kadar çözülmüş ve kimsenin mağdur edilmeden istekleri karşılanmıştır. Günümüzde hem bu sıkıntılı süreçteki psikolojiyi yaşamaları hemde zirvelerde olma psikolojisini yaşamalarından ötürü kendilerine has “müşteri memnuniyeti yapısı” oluşturmuşlardır.

Acentanın Fiyat Politikası

Her yıl sabit bir kitle rezervasyonlarını acenta aracılığıyla gerçekleştiriyor. İzmir merkezli olmalarından dolayı başta Ege Bölgesi olmak üzere tatil yörelerine müdahaleleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra bir çok otelle de komşu durumunda olup fiyat olarak dönem dönem bazı otellerde devasal indirimler gerçekleştiriyorlar. Ara ara hangi otelde indirim olduğunu web sayfalarını kontrol ederek görebilirsiniz.

Tatil Vitrini Yorumları okumak ve yazmak için aşağıdaki ilgili kısmı kullanabilirsiniz.

Tatil Vitrini İletişim Bilgileri :

Tel : 0 232 421 14 21
Faks : 0 232 463 02 58
Türsab N0 : 962
Adres : Cumhuriyet Bulvarı 1378 Sokak, No: 4/1 Alsancak / İzmir

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

38 YORUMLAR

 1. Bu bahsettiğiniz site baya etkili reklam ve çalışma ile en çok iş yapan site gibi geliyor.Googleda adsense yayıncıların alayında reklamları var her tıka para ödediklerine göre baya iyi kazanıyo olmalaarı lazım bence kendi çapında en iyilerden.

 2. sayın fatıma söz,eğer bize daha önce yaptırmış olduğunuz fatıma söz adına herhangi bir rezervasyonunuzu ibraz etmeniz halinde;bu şirket varolduğu ve siz hayatta olduğunuz sürece tüm tatilleriniz istediğiniz otelde ücretsiz karşılanacaktır…BUNU YAZAN SEVGİLİ TEMBEL RAKİBİMİZ;REKABET KARALAMA İLE DEĞİL DAHA FAZLA ÇALIŞMA İLE OLMASI GEREKEN Bİ ŞEYDİR.BU ŞEKİLDE DE ÇOK KOMİKSİNİZ.KENDİNİZE BİRAZ SAYGINIZ OLSUN…SAYGILARIMLA

 3. Merhaba,

  Eğer bir eleştiri yazacaksınız lütfen kayıt tarihinizi ve isminizi düşmeyi unutmayınız aksi taktirde eleştiri yorumlarınız silinecektir.

 4. Bu yılda tatile çıkmak için araştırma yapmak için nette gezerken burayala karşılaştım. geçen sene bu firmada tatil vitrini firmasından bir otel satın aldım.

  Parayı ödeyene kadar güzel ilgilendiler fakat parayı ödeyip rezervasyonu yaptırdıktan sonra hiç bir çekilde ilgilenilmedi. rezervasyonu 2 gün sonraya almak için günlerce ugraştım ama olmadı

  aman aman siz olun hala para ödemediyseniz kesinlikle buraya bulaşmayın

  set by mehmet – adana

  ( admin bey lütfen bu kez de yazımı silmeyin )

 5. arkadaşlar sakın bu firma ile çalışmayın
  erken rezervasyon ile üç ay önceden rezervasyon yaptırdım parayıda peşin yatırdım tatilime 15 gün kala oteli arayıp rezervasyonumu kontrol etmek istedim fakat aldığım cvp “biz o firma ile çalışmıyoruz” oldu firmayı geri aradım anlaşmamız bozuldu biz sizi arıyacaktık zaten ayakları yaptılar siz otel begenin biz sizi transfer edicez dendi ve biz yoğunuz sırayla yapıyoruz bu işlemleri dedi siz sakın bizi aramayın biz sizi arıcaz dendi ama arıyan yok tatile 2 gün kala uzun uğraşlar sonucu ilgililere ulaştım fakt benim planlamış olduğum tarihte hiç bir otelde boş yer kalmamıştı aynı gün içinde marmaristeki yaklaşık 15 otel beğendim fakat yer yok bana onerdikleri yerleride ben beğenmedim.
  iptal edin dedim ettiler ama paramı ödiycez deyip 15 gün salladılar tatil dönüşü izmire uğradım yakalarına yapışıp paramı aldım eğer gitmeseydim belki hala beni sallayıp duracaklardı. uyarıyorum sakın bu firma ile çalışmayın beni arayın telefonda detaylı anlatırım ama sakın bu firmayı seçmeyin tatiliniz kabus olur.

  0539 703 33 68

  voucher no: 700645
  otel adı: deluxe pineta park marmaris
  tarih : 21-26–.06.2009

 6. Merhaba,

  TATIL VITRINI ADINI KULLANAN SIRKET VEYA INTERNET SITESINDEN KESINLIKLE HERHANGI BIR ISLEM YAPMANIZ
  TATILVITRINI.COM ADLI SITEDEN YAPMIS OLDUĞUM REZERVASYON ISLEMINDEN 20 GUN SONRA OTELIN KENDISINI ARAYIP REZERVASYONUMLA ILGILI SORUN OLUP OLMADIĞINI SORDUGUMDA BOYLE BIR REZERVASYON OLMADIGI BILGISINE ULASTIM HEMEN TATIL VITRINI DENILEN YERI ARADIM VE ABARTISIZ 20 KERE ARADIGIMDA BIR SURU TARTISMALAR SONUCUNDA OTEL ILE ARALARININ BOZULDUGUNU VE ORAYA TATILE GONDEREMEYECEKLERI BILGISINE ULASTIKTAN SONRA BANA HIC UTANMADAN SIKILMADAN BASKA BIR YER ICIN ONERIDE BULUNDULAR BENDE ISLEMIN IPTALINI ISTEDIM VE SU AN PARAMI ALMAYA CALISIYORUM..
  KESINLIKLE SOYLUYORUM KI tatilvitrini.com ‘DAN UZAK DURUN. HICBIR ISLEM YAPTIRMAYIN

 7. tatil vitrininden ödemesini yapıp otel imbat a rezervasyon yaptırdık.
  son gün aradılar toplu bir servis için bizi aşka bir yere göndereceklerini söylediler.
  otei kuşadasından tuttuk bizi izmir e göndermeyi teklif ettler.aradaki farkıa istiyorlar.
  böyle bir anlayış görülmemiştir.
  gerçekten rezalet bi durum ,rezervasyon yaptırrırken 2 kere düşünün.

 8. tatil vitrininden 3 ay öncesinden erken rezervasyon yaptırdık tatilden bir gün önce arayıp otelle firma arasında sözleşme sorunu olduğunu otele gidersek otele alınmayabileceğimizi söylediler düşünün parayı 3 ay önceden ödedik ve bir gün öncesi bütün tatil planlarımızı mahvettiler başka bir otel bulabilirsek falan filan oyalamaya çalıştılar bizde iptalini istedik halen paramaız ödenmedi ama asla paramı yedirmem onlara rezalet allah belanızı versin

 9. BU TATİL VİTRİNİ DENİLEN ALBAN TURİZM YADA ANİS TUR OLARAK GEÇEN MARKALAR TAM DOLANDIRICI ÇETESİ EN YAKIN ZAMANDA CEZALARINI BULMALARINI TEMENNİ EDİYORUM.AMAAAAAN HA BENİM YAZIMI OKUYAN HERHANGİ BİR KİŞİ SÖYLEYEBİLDİKLERİ KADAR FAZLA İNSANA SÖYLESİNLER VE HERKES TATİL VİTRİNİ ALBAN TURİZM YADA ANİS TUR DAN UZAK DURSUNLAR.TAM DOLANDIRICILAR HER TÜRLÜ DALAVERE VAR BİZDE REZERVASYON MAĞDURLARIYIZ AMA PARAMIZI SÖKE SÖKE ALDIK ARKADAŞLAR BİZ SİZİ ARARIZ BANKAYA TALİMAT VERDİK YALANLARINA KANMAYIN 15 GÜN BİZİ OYALADILAR YATIRCAZ TALİMAT VERDİK FALAN FİLAN DİYE 15 GÜN GÖZÜME UYKU GİRMEDİ SİNİRİMDEN PARA KOLAY KAZANILMIYO VE KİMSENİN KİMSEYİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA HAKKI YOK BİZE YAŞATTIKLARI SİNİR HARBİNİ ANLATAMAM BİZ PARAMIZI ALDIK ALMAYANLARINDA ŞİRKETİN YAKALARINA YAPIŞIP ORDAN AYRILMAMALARINI TAVSİYE EDERİM ŞİRKET SAHİPLERİNEDE SESLENİYORUM ALLAHINIZDAN BULUN BU ALEMDE BULMAZSANIZ ÖBÜR ALEMDE RABBİM CEZANIZI VERECEK BİRDE EN SON ŞUNU SÖYLEYEYİM TATİL VİTRİNİNDE ÇALIŞAN BİZİM BİLGİMİZ YOK DİYEN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ HEPİNİZ BU SUÇA ORTAKSINIZ DALAVERECİ İNSANLARIN CANINI YAKAN SİNİRLERİNİ BOZAN MAĞDUR EDEN BİR FİRMADAN EKMEK YEMEYE ÇALIŞIYOSUNUZ!!!!BENİM GİBİ MAĞDUR OLAN HERKESE ALLAH SABIR VERSİN SEVGİLER KİMSE HAKKINI BIRAKMASIN

 10. tatil vitrini alban turizm izmir bölge ile kesinlikle seyahat edilmesini önermiyorum. Tatile gideceğimiz son gün tamamen tesadüfi bir şekilde lidya hotel ile anlaşmalarının bittiği bilgisini otelden rezervasyon kontrolümüz sırasında öğrendik ki tur firması olan Alban tarafından bize bir bilgilendirme yapmadılar. Ancak yine de şans eseri paramızı da geri aldık tatilimizi de orada yine yapmayı başardık. Normalde rezaletimiz sadece otelin berbat olmasıyla sınırlı kaldı. Yoksa tur firmasının belirttiği gibi Marmaris e gidişimizin sabahı öğrenseydik ne paramızı geri alabilirdik, ne de bir tatil yapabilirdik. Kısaca tatile çıkmadan önce inanılmaz bir gerginlik yaşattığı ve uğraşılmasa problemi çözebilme yetisi olmayan bir firmayla çok daha kötü bir şekilde muhattap olucaktık. Umarım bu tur şirketi hakkında gereken neyse yapılır. Çünkü kimsenin kimseyi hele hele paraları peşin peşin aldıktan sonra mağdur etmeye hakkı yok!!! Lütfen bu firma ile sayahat eden herkes gerekli kontrolleri gidecekleri yere gitmeden 1 gün önce yapıp öyle hareket etsinler

 11. DOLANDIRICILARR!!!
  tatil vitrininden 2 agustos2009 tarıhi itibariyle 8 gecelık rezervasyon yaptırdım alanyadakı bır otele.rezervasyon suresınce benı sureklı aradılar,ilgilendıler.bır hafta sonra kontrol amaclı otelı aradım ve rezervasyonumun olmadıgını ögrendım.alban turizmle otelın anlasması bitmişşşşşşşşşşşş…paramı gerı almaya ugrasıyorum.defalarca aradım.telefonlar yuzume kapatılıyor.kımse bılgı vermıyor herkes baskasına aktarıyor.orada konusmadıgım kişi kalmadı.oyalayıp duruyorlar.2 agustosa cok az kaldı.hala paramı geri ödemıyorlar.hukuki tüm yollara basvurdum,ayrıca izmire de gdecegım.bari bana geri dönün,ödemıyorum parayı vermıyorum geri deyin adam gibi!nasıl içiniz rahat edıyor?11 ay calıstıktan sonra bır hafta tatıl yapmak istedim.alın teri ile kaazandıgımız paralarımızı alıp herkesi dolandırdınız.orada bızıle konusan sözde temsilciler bızlerıN dolandırılması ile aldıkları maaslarla içleri rahat edıyor mu acaba?”bız sİzı ararız,bız sıze dönecegız”ne zman???!!!parayı yatırmadan önce defalarca arıyordunuz ya!!eninde sonunda ben sızden paramı alacagım ama sundan emınım ki;bu yaptıgınız terbıyesızlıkle,aldıgınız ah larla,tum bunların acısı bır gun sizlerden veya cevrenızdekılerden cıkacak!bu olayın bır de bu boyutu var unutmayın.!!
  KIMSE BULASMASIN,DİGER TURİZM SİRKETLERİNE GÖRE DAHA UCUZ FİYAT VERIP KANDIRIYORLAR.SAKIN BULASMAYIN..

 12. Kötü bir izin döneminin ardından bugün işe başladım.
  Sana yazmak istedim ki başka arkadaşlar mağdur olmasın, yazabildiğim her yere de yazacağım bunu.
  Tatilvitrini.com dan rezervasyon yaparak tatile gittik, agenta ödemeyi otele yapmamış ve otelle karşı karşıya kaldık.
  Ankara dan Marmaris-İçmeler-Kapmar Otel – 680 km yolu 2 yaşındaki bebeğimizle geri geldik 🙁
  bizim ödediğimiz parayı otele ödememişler. belki öderler diye bekledik ama ödeme gelmedi, o arada iki gece konakladık ve otel kaldığımız iki gece için bizim ödeme yapmamızı istedi.
  üstüne bir de oraya ödeme yaptık. bebeğimizle çıktık yola..
  şimdi sezonun ortası.. her yer hem dolu hem pahalı.. yıllık iznimiz de bu zamana ayarlı sonuçta.. dinlenmeye gittik ama moralimiz çok bozuk şimdi.
  paramızı nasıl alacağımıza bakacağız artık 🙁 çok mutsuz olduk

 13. Aynı internet sitesi üzerinden Mart ayının sonunda rezervasyon yaptırdım. Ancak, rezerve edilen odanın tatilvitrini sitesindeki odayla hiçbir alakası yoktu. Otel yetkilisi ile konuştuğumda tur şirketi ile görüşmem gerektiğini bildirdiler. Benim rezervasyon yaptırdığımda firma adı Anis Tur’du, ancak telefondaki kişi bana sitenin Alban Tur’a devrolduğunu ve Anis Tur ile hiçbir bağlantılarının olmadığını bildirdi. Balayında olduğum için kendi imkanlarımla başka bir otele yerleştim.
  Ancak, tatil dönüşü yaptığım araştırmalarda kişiler farklı olsa da hep benzer senaryoların yaşandığını gördüm. Rezervasyon yaptırırken sitede TURSAB logosu olduğunu gördüm ve güvendim. Ancak, TURSAB üyesi olmadığını da geçtiğimiz günlerde öğrendim, şuan TURSAB logosu yok. Artık, sizler neyin ne olduğunu daha iyi anlamışsınızdır. Herkesi aynı yöntemlerle kandırıp, işlemler bitince bye bye diyorlar. Ama kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Ya kanun çözer, yada HASAN HÜSEYİN UYSAL Bey’in kastettiği şekilde hak yiyenlerden çıkar.

 14. TATİL VİTRİNİ DENİLEN BELAYA BENDE BULAŞTIM EŞİM YORUM YAZMIŞ AMA SİNİRİMDEN BENDE YAZMAK İSTEDİM.16 NİSANDA BU DEĞERLİ ŞİRKETTEN (TATİL VİTRİNİ-ANİS TUR YADA EN SON İSMİ İLE ALBAN TURİZM) DEN 4 GECE KUŞADASI RZV. YAPTIRDIK.TATİLE 1 GÜN KALA BİZİ ARADILAR VE OTELLE ARALARINDA ANLAŞMANIN İPTAL EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİLER, BEN BÖYLE BİR ŞEYİN NASIL OLDUĞUNU YAPILANIN ÇOK BÜYÜK TERBİYESİZLİK OLDUĞUNU SÖYLEYİNCE BANA YA BİLGİ VERMESEYDİK DE OTEL KAPISINDA KALSAYDINIZ DENDİ. ACABA BEN OTEL KAPISINDA KALACAKSAM SENDEN NİYE RZV. YAPTIRDIM BE KARDEŞİM.HER NEYSE SİZİ BAŞKA OTELE YERLEŞTİRELİM ŞU AN OTELLER DOLU VB.ONLARCA YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.BİZ PROGRAMIMIZ ÜZERE AYNI OTELDE HATTA RZV. 40 TL DAHA UCUZA KALARAK TATİL YAPTIK.TATİL Mİ YAPTIK BUNLAR YÜZÜNDEN ÇİLE Mİ ÇEKTİK ANLAMADIM.YAKLAŞIK 100 KERE ŞİRKETİ BİR O KADAR DA BANKAMI ARADIM PARAMIN YATIP YATMADIĞINI KONTROL ETMEK İÇİN.ŞİRKETTE 30 KİŞİYE DERT ANLATTIM BİLMİYORLARMIŞ GİBİ.EN SONUNDA İZMİR E SAĞOLSUN YİNE MAĞDUR BİR ARKADAŞIN TARİFİ ÜZERİNE GİTTİM.KONAK PİER KARŞISI GAZİ BULVARI KARŞISINDAKİ YERE.PİŞKİNLİKLE SANKİ BORÇ İSTİYOMUŞUM GİBİ BİR TAVIRLA KARŞILAŞINCA BENDE FİLM KOPTU BAĞIR ÇAĞIR ALDIM PARAMI.ORADA BU ŞİRKET HAKKINDA DOLANDIRILICIKTAN ŞİKAYET OLDUĞUNU ÖĞRENDİM SONRA .KİMSE BENİ DOLANDIRAMAZDI DOLANDIMADIDA.SİZDE BOŞ YERE TEL. PARA ÖDEMEYİN.AYNI MASRAFLA BELKİ DAHA UCUZA GİDİN VE YAPIŞIN YAKALARINA . BİZİM PARAMIZI YİYEMEZSİNİZ DEYİN.BİZİM PARALARIMIZIN FAİZİ İLE KİMSEYİ ZENGİN ETMEYİN.TÜM TATİL VİTRİNİZEDELERE SABIR DİLİYORUM….

 15. Bizler bu ülkede kıt kanaat geçinen insanlar olarak kimlere güvenecez acaba?Dişimizden tırnagımızdan arttırdığımız üç kuruşla çocuklarımızı sevindirelim derken bende tatil vitrini tuzağına düştüm. 20.7.2009 tarihinden geçerli 6 gecelik rezervasyon yaptırdım.Otele vardığımızda otel yetkilerinden hiç kimse ilgilenmiyor sadece söyledikleri boş odalarının olmadığı mevcut odalarında su ve elektrik olmadığı için temizliğini yaptıramadıkları bahanesi ile bizim elimize bir oda anahtarı tutuşturup gönderdiler oda gittiğimiz zaman oda sanki savaştan çıkmış yastıklar nevresimler yerlerde yumurta pişmiş pis tavalar ekmek kırıntıları ortalarda anlaşılan açıkcası insanları oradan uzaklaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Bu durumda adı geçen şirketle otel sanki ortak çalışıyor izlenimi çıkıyor okadar insan mağdur olmuş demiyolarki bu firmayla sözleşmemizi fes ettik bügün itibarıyla adı geçen şitede hala adlarına satış yapılıyor.Adı geçen otel (Culüp Portebella Garden)bu kanuda bir engelleme yok.

 16. dolandırıcılar ve ALLAHSIZLA. hangi ülkede yaşıyoruz. dağ başındamıyız. yaptıklarınızdan utanmıyorumusunuz. balayı için ayırdığımız otelde rezervasyonlar iptal edilmiş. parayı alırken böyle davranılmadı. gerekirse erzurumdan izmire gelip kamp kurucam ve o parayı alıcam. hem insanları ve kendinizi hemde ülkemizi rezil ettiniz yazıklar olsun sizin gibi tur şirketine……… Türkiyenin yüz karaları

 17. 2009 yazı mağdur sayısı şu an itibariyle bildiğim kadarıyla 400ü aştı..Bu bir SKANDAL..Resmen dolandırıcılık..Bir sürü mağdur bende dahil davalarımızı açtık,gerekli her yere başvurduk tv kanallarına bile haber verdik Türsab’a Turizm Bakanlığına ama ne çare..Halkın zar zor gittiği biraz ucuz olsun diye internetten yaptırdığı tatil bu hale gelirken sayın yetkililerimiz halkın yaşadıklarından habersiz neredeler çok merak ediyorum halen duruma el koymadılar bi sürü insan mağdur olmaya devam ediyor..Bu bir SKANDAL..HALKIN İSYANI ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR..Turizm cenneti ülkemiz bizlere cehennem oldu..

 18. bende bu ıkıncı yazışım ama bırıcısı çıkmamıs nıye herkes bırleşıp tatıl vıtrıne gıtmıyoruz herkezın e maılı bellı benım kı [email protected]
  bana ve herkez yazsın hep bırlıkte gıdelım herkezı cagıralım medyayıda guzel bır reklam olur ne dersınız yoksa daha çok canlar yanacak.
  ben taaaa avustralıayadan gelıp tatıl etmek ıcın paramı tatıl vıtrıne bagladım ve hotellere vıtrınden bakar gıbı baktım ıcıne gıremedım

 19. kesinlikle tatil vitrininden rezervasyon yaptırmayın…pişman olursunuz tatiliniz de zehir olur.16 temmuz 18 temmuz arası montana beach antalya da yapacağımız tatil burnumuzdan geldi.4 saat otel lobisinde bekledik.rezervasyonumuz onlara ödediğimiz parayı otelin hesabına geçmedikleri için iptal olmuş.ve kimseye ulaşamadık ulaştıklarımız bize döneceklerini söylüyorlar ama dönen kimse yok..yani tam bir sinir harbi yaşadık..izmirde ki arkadaşımızı ofislerine göndererek paramızı hesaba geri geçittirdik..eğer o ofise gitmemiş olsaydı paramızıda zor alırdık..o müşteri temsilcilerini allah bildiği gibi yapsın zaten bu kadar beddua alarak çalıştıkları o yerden aldıkları paranın da bir hayrını göremezler.özellikle se..l. hanım o kendini biliyor..parayı alana kadar öyle tatlı dilliydi ki sonra kendisine bir daha ulaşamadım.ve tabi sözde müşteri ilişkileri yetkilisi ha..c. hanım.hepsi işini berbat yapıyor bize yaşattıkları korkunç saatler hiç bir ahlaka sığmaz..bence kendilerinden utanmalılar.
  sözün özü lütfen kaliteli tur şirketleriyle çalışın..tatil vitrini demek sıkıntı ve sinir demek…

 20. bu sene tatil vitrini aracılığı ile rezervasyon yaptırdık.Parayı da peşin verdik otelde de kalamadık, paramızıda geri alamadık. Sakın bu firmayla tatile çıkmaya kalkmayın.

 21. Temmuz ayında Tatilvitrini adlı siteden rezarvasyon yaptırdım paralarınıda peşin olarak ödedim sonra bana o otelde istediğim şartlarda oda olmadığını söylediler ben sesimi yükseltince bana başka bir otelde rezarvasyon yaptılar sonra yapılan otelin fiyatı daha ucuz du arada 300tl alacak bakiyem kaldı defalarca aramama rağmen ha bugun yapılacak ya yarın diye oyaladılar sonrasında da basında çıkan haberlerden sonra iyice umudumu kestim şimdi ise İpekyolu turizm diye bir firmaya devirolmuş tüm mağduriyetler giderilecek anlamında yazıları var nasıl ne şekilde olacak bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşısın lütfen.

 22. evet bende tatil vitrini mağdurlarındanım,07-26-2009 01-08-2009 tarihleri arasında tatil vitrininden rezervasyon yaptırdım.otelin ismi san marin.izide otelin kapısından çevirdiler.haa unutmadan otel ve çalısanlarıda kalitesiz insanlar bunuda belirtmek istiyorum.hiç bi şekilde bizimle ilgilenmediler.ben parayı 2-3 önceden havale etmiştim 690 euro.ben yurt dışında yaşıyorum.tamam tatilimizi yaptık bi şekilde ama 1000 euro daha para harcadım.biz bu paraları alabilecekmiyiz merak ediyorum..ama bunun peşini bırakmayacam.hollanda da avukatıma başvurup gerekeni yaptıracam.ve bu tatil vitrini aleyhine hollandaca bi sürü şey yazcam.tabii o otel aleyhinede.

 23. Tatilvitrini.com Yetkilisi’nin yazdığı yazıyı okudumda ne kadar eleştiriden rahatsız, ne kadar saldırgan ve ne kadar komik nir yazı yazmış. Yaşamı boyunca ücretsiz tatil vereceklermiş o kadıncağıza.

  Siz önce kendinize karşı dürüst olun. Dolandırdığınız binlerce vatandaşın mağduriyetini giderin de sonra milleti tatile beleşten ömür boyu gönderin. Kimin parasıyla kimi tatile gönderiyorsunuz. Sizin kadar pişkin olanını da görmedim. TURSAB ( Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin web sitesinde bile sizin yasa dışı faaliyet gösterdiğiniz yazıyor. Siz neyin davasındasınız hala?

 24. Haftasonu Tatilvitrini aracılığı ile ailem ile Göynük Diamonds Otel e giriş yaptık. Arızadan dolayı Lobinin cehennem sıcağında olduğunu,odaların ise 18 derecede sabitlendiğini ve buz kestiğimizi,sıvı sabun ve şampuan olmayışını,yiyecek doğru dürüst yemek bulamadığımızı,dondurma saatinde dondurma çıkmadığını (Çocuklar hayal kırıklığına uğradı) üzülerek ifade etmek istiyorum.Türk turizmi bu şekilde baltalanmaktadır.Yabancı konukların sıkıntısını gözlemledim.Tatilvitrini acil otel seçeneklerinden bu oteli çıkarmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz