Tatilde.org – Tatilde sitesi kendini geliştiriyor. 

Tatil dönemi bitmesine az bir dönem kaldı ve tatil döneminin bitmesiyle birlikte bizde tatilde olarak tatile girecegiz. Bir süre sizler ile tatil hakkında bilgilendirici makaleler paylaşamıyacagız fakat sitemize 7/24 giriş yapabileceksiniz. Bir süredir uzun uzun düşünüyorum Tatil sitesi olan www.tatilpanosu.net ‘da acaba ne gibi bir yenilik yaparak tatilcilerin devamlı olarak siteye girişini saglayabilirim diye. Henüz aklımda bir devamlı giriş yapılabilen site projesi oluşmadı. Üzerinde çalıştıgım bir kaç tane tatil sitesi var aralarından sadece Otel Forum biraz kendini diger sitelerden ayırarak orjinal duruyor. Onun nedenide Türkiye’de ilk açılan otellere özel bir forum sitesi olmasından dolayı.

8302067054540d5b51739d.gif

Arama motorlarından devamlı oynamalar oluyor kelimelerde bir düşüyor bir yükseliyor ama genel grafigi gayet saglam ve kullanışlı. Makalelerimizin sizler tarafından okunuyor ve uygulanıyor olmasıda güzel.

Tatil siteler serisi kurmaya karar verdikten sonra Tatil Blog 2 Otel Forum ve Haber Tatil projelerinden sonra birde Tatil Sözlük sitesi açtım. Ünlü yerlerin tanımları, efsanelerin oluşumları, savaşlar ve tarihsel dokular gibi tatil döneminde işinize yarayacak materyalleri Tatil Sözlük sitesinde derleyip yayınlıyacagız.

Tatil Sözlük’ün en güzel yanı ise site tamamen kullanıcı odaklı bir yapıda ve sitenin hemen hemen her yer yerini bir kullanıcı degiştirebilyor. İleri dönemlerde büyüyerek Türkçe Tatil piyasasında isim yapacagını tahmin ediyoruz. Şu an için size web site adını vermiyorum fakat yakın zamanda beta yayınından çıktıktan sonra sizlerle paylaşacagım.

Tatilde Tatilde sık kullanılanlarınıza eklemek i.in CTRL + D tuşlarına basınız.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Daha çok sizlere yararlı içerik ekleme gayretimiz devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here