Sitemizde tatil adına bir çok bilgiyi paylaşıp tatilcilere yardımcı olmaya çalıştık. Bu bakımdan tesettürlü tatil yapmak isteyenler içinde bir başlık acarak İnternet üzerinden nerelere gidebilecegini aktarabiliriz diye düşündük. Tesettürlü tatil de imkanlar şu şekilde olmakta. Kadın ve Erkek havuzlarının ayrı olmasının yanı sıra otelde bir çok diger aktivitelerde bayan erkek olarak ikiye bölünmüş durumda.

Nerelerde tesettürlü tatil yapabileceginizi ögrenmek isterseniz sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ise gazetede ki reklamların web sitelerine giriş yapıp detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ülke içerisinden Tesettürlü tatil için gelenler kadar yurtdışından da Tesettürlü tatil yapabilmek için gelenler bulunmaktadır. Özellikle arap dünyası tesettürlü tatil için Uludağ’ı tercih etmekte ve yogun talep içerisinde bulunmaktadır. Sizde cennet ülkemizde her kesim için olanaklar oldugunu bilerek tesettürlü tatil yapabilirsiniz. Dilerseniz; Ülke dışına ülke içerisinde harcıyacagınız para kadarıyla da tatil yapabilirsiniz. Fakat ülke dışını döviz çıkışını arzulamadıgımızdan dolayı bu olayın üzerinde pek durmuyacagız. Fakat kendinizi geliştirmek ve başka medeniyetleri görmek isterseniz pasaportsuz giriş yapılabilen ülkeleri inceleyebilirsiniz.

Muhafazakar tatil imkanları için dilerseniz arama motorlarından araştırma yaparak otellerin listelerine ulaşabilirsiniz. Vaktimizin bol oldugu bir dönem sizlere sitemiz üzerinden gelecek yazılarda bunların listesini aktarırız.

Şimdi Tavsiyeler

Tesettürlü tatil sayfasında sizlere 2 alternatif tatil imkanı sunan Türkiye’nin en popüler tesettürlü tatil otellerini vereceğiz. Direk oteller ile anlaşıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Bal Beach OtelMuğla / Bodrum ‘da bulunan popüler tesettürlü tatil otellerinden birisidir.

Caprice Otel – Önemli tesettürlü tatil otellerinden birisidir.

Ezel Beach Hotel – Bodrum’da yenilenerek açılan alkolsüz tatil oteli.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1 Yorum

  1. samımı degılsınız yanda tatıl show manzaraları ne zaten ınsanları luzumsuz harcamalara tesvık etmesenız olmaz bır otele hapsolmanın neresı cazıp doğa gezılerı varken

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz