Antalya’ya tatile gelen 2 Rus ile birlikte 1 Türk girişimci tarafından bir sohbet esnasında karar verilen firma 1994 yılında faaliye başladı. Geçen bu süreçte Rusya’da lider ve Avrupa’da ilk 10 turizm firması arasına girmeyi başardı. Tez Tour hızla yükselen grafigini teknolojiye yaptıkları yatırıma ve müşteri memnuniyetine bağlıyorlar. Nitekim 2005 yılında yaptıkları bir ankette misafirlerinde memnuniyet oranı %97 oranında çıkmış. Turizm sektöründe bulunanlar bilirler ki turizmde tüm herkesi memnunetmek imkansızdır yani %100 lük bir oran yakalanamaz. Kısaca mutlaka sorun yaşayan birileri mutlaka çıkar.

Tez Tour ülkemizin ve dünyanın önemli turizm acentalarınandır
Güvenle dünya genelinde ki rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

tez-tour-logoBu zamana kadar ülke içinde o kadar fazla araştırma yapmama ragmen Tez Tour ile karşılaşma fırsatı edinememiştim. Dün haberleri araştırırken Tez Tour’un ilk defa bu sene mali gelir ve giderlerini açıklayadıgı hakkında haber dikkatimi çekti ve haberi okuduktan sonra Tez Tour ile tanışma fırsatı edindim. Sonuçta benim tatilde.org ‘da hemen hemen tüm makalelerimin temeli olan ülke dışından ülke turizmini geliştirmek eylemini teztour 15 yıldır gerçekleştiriyordu. Gerçekleştirmekle kalmayıp Avrupa’nın ilk 10 turizm acentasından biriside olmayı başarmışlar. Bir sohbet ile başlayan fevkaledenin fevkinde ki bu olay ülke turizmini geliştirmek adıma eminim ki çok çok güzel işler yapıyorlar. Zaten kendileride “Hakkımızda” başlıklı yazılarında varlıklarını devam ettirdikleri her ülkenin turizmini geliştirmeyi hedef aldıklarını söylüyorlar. Türkiye, Rusya, Mısır ve İspanya gibi ülkelerden turist getirip götürme işlemlerini yapıyorlar.

Tez Tour Ofisleri

ofisler_spot

Web Siteleri

Web siteleri teztour.com adresi Rusça yayın yapıyor yazılım, işlevsellik ve kullanım olarak çok ideal bir yapıda. Fakat konu teztour.com.tr ‘ye geldiginde durum tamamen farklı bir konumda. Kurumsal bir havası bulunan teztour.com.tr sanırım 2005 yılında yapılmış ve o şekilde bırakılmış durumda. İçeriği yapısı 2005 yılında iş yapıyor olabilir fakat 2010 yılına girerken çok yetersiz bir görüntüye sahip.

Tez Tour İletişim Bilgileri

Adresi : Güzeloba mah. Tesisler Cad. No: 73 Lara 07230 ANTALYA

Teztour Web Sayfası : http://www.teztour.com.tr/

Tez Tour Telefon Numarası : +90 – 0 242 310 57 00

Fax Numarası : +90 – 0 242 310 57 60

İstanbul Ofisi : +90 – 0 212 516 55 41-42

Bodrum Ofisi : +90 – 0 252 313 00 01

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm Yorumlar
barış
barış
4 yıl önce

seni seviyorum tez tour

Irina tavayeva
Irina tavayeva
4 yıl önce

Antalyada yaşıyorum sizinle çalışmak istiyorum .

ALİ ÇAKIR
ALİ ÇAKIR
8 yıl önce

TEZ TOUR:YAZLARI KUŞADASI BÖLGESİNDE BEŞ YIL OTEL,TRANSFER VE TUR REHBERİ OLARAK ÇALIŞTIM BAŞKA ACENTASINDA…AMA DAİMA TEZ TOURDA ÇALIŞMAK İSTERDİM…RUSÇAM KPDS-B SEVİYESİ,BULGARCA -A1 SEVİYESİ BİLGİ VE BİRİKİMİM VAR.BU YAZ KISMET OLURSA TEZ TOURDA ÇALIŞMAK İSTERİM TÜM YÖNETİCİLERİNE VE ÇALIŞANLARINA SONSUZ SAYGILARIMLA tel;o5055520407……

sinan
sinan
8 yıl önce

tez turu la çalışmak isterim tc vatandaşıyım ruça bulgarca ingilizce . tel 05376325429

viktoria
viktoria
Cevap ver  sinan
5 yıl önce

tez tur calismak ariyorum. tc vatandas yok. benim skype-tata.t6

ihsan
ihsan
8 yıl önce

Tez Tour ülkemizin ve dünyanın en önemli turizm acentalarınandır
hizmetlerinden dolayı başarılar diler…

yunus goralı....
yunus goralı....
9 yıl önce

bence tez tour.. alkan gurup un … kuruluşunu iyi araştırmak…lazım… bunu için sadece 1994 yıllının… tic.sıcilgazete sayfasına bakmak yeterli … emek sarfedenlerin ayrılmış olması onların geçmişini hoyratca silmek kimseye yakışmaz….yolun açık olsun tez tour…..

LEVENT DİKİCİ
LEVENT DİKİCİ
10 yıl önce

Öncelikle LEVENT AYDIN’a saygılarımla.2006/2008 yılları arasında tez-tour’da güvenlik görevlisi olarak çalıştım unutmadığım ve unutmayacağım güzel yıllardı.çok güzel arkadaşlıklar edindim.serdar,kenan,feride gül,ilker bozan ve daha niceleri h epsi çok iyi arkadaşlarımdı.şimdi halen bazıları orda bazıları başka yerde çalışıyor.hepinizi çok seviyorum dostlarım.kucak dolusu sevgiler.
konya/ereğli 42,5’dan sevgi ve saygılarımla.
LEVENT DİKİCİ

TAYLAN
TAYLAN
11 yıl önce

TEZZ TOUR: GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIRKEN,OTELİMİZE TEZZ TOUR REHPERİ GELİRDİ.BENDE İLGİ VE SAYGINLIK UYANDIRAN O OLDU.NEDEN İ NE DİYE SORACAK OLURSANIZ DİĞER TUR REHPERLERİNDEN FARKLI OLARAK,SERGİLEMİŞ OLDUĞU OLGUN TAVIRLARI,O TAVIRLARIYLA BÜTÜNLEŞEN MEDENİ KIYAFETİ,SARI RENGİ ANCAK BU KADAR YAKIŞIR HALE GETİREN GÜZELLİKLERİ VE OTEL PERSONELİNE KARŞI SEVİYELİ SICAK YAKLAŞIMLARI..KISACASI SEÇKİN PERSONELE SAHİP OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM BU TURUN,YAPISINI MERAK EDİP BİRAZ ARAŞTIRDIĞIMDA KISA SÜREDE BÜYÜYEN BİR ŞİRKET HALİNİ ALMASINA ŞAŞIRMADIM, YAPTIĞI YATIRIMLARDA AKILCI,VE BÜYÜMEYE UYGUN.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.