Merhaba,

Türkçe en çok okunan Tatil Rehberi TatilPanosu yazar alımını tekrar açtı. Türkçe dil kurallarına uygun makaleler kaleme alabilecek yazar alımı yapıyoruz. Yazarlarımız Whatsapp grubumuzdan ve Yazar Forumlarımızdan organize olmaktadır.

Adım 1 – Yazar Hesabı Oluşturun

Üye ol / Giriş Yap

Başvuru formunu doldurmadan önce Gmail üzerinden giriş yaptığınıza emin olun. Yazar hesabınız Gmail üyeliğinize bağlanacaktır. Eğer giriş yapmışsanız Yeni bir turizm içeriği ekleyebilirsiniz..

Adım 2 – Üyelik Oluşturmadan Sonra Açılır.
Çünkü yazmış olduğunuz yazı hesabınızla ilişkilendirilir.

Adım 3 – Örnek Gezi Makalesi Ekleyin

ÖNEMLİ : Başvuru formunu doldurduysanız şimdi Tatil Rehberi sitemizle alakalı örnek bir yazı ekleyebilirsiniz. Eklemek için Yeni Yazı Ekle bağlantısını takip ediniz. Örnek yazınızı yazmadan önce lütfen sitemizde ilgili yazı olup olmadığıyla alakalı bir araştırma yapınız. Eğer yazınız onaylanıp ve yayına alınırsa hesabınızı Yazar olarak güncelleyecek ve Whatsapp grubuna dahil olacaksınız.

TatilPanosu 2006 yılından günümüze kadar 100 milyondan fazla ziyaret almıştır. Bu süreçte bir çok tatilciye yardımcı olmuş ve günümüzde en çok okunan Tatil Rehberi olarak yayın hayatına devam etmektedir. Doğru ve güncelliğimizi korumak için yazarlarımıza gelir paylaşımı yapmaktayız. Bu süreçte aklınızdaki sorular için iletişim kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gmail üzerinden oluşturduğunuz üyelik incelendikten sonra Yazar hesabına yükseltilecek ve ilk yazınızı merakla bekliyor olacağız. İlk yazınızdan sonra standart bir anlaşma yapacağız.

Umarım sizleride TatilPanosu ailesinin bir parçası olarak görebiliriz. Forumlarımız üzerinden Hoşgeldiniz postu altında merak ettiğiniz soruları sorunuz.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz