1968 yılında Türk turizmine merhaba diyen VIP Turizm günümüzde bazı turizm kollarında liderliği ellerinde bulunduruyor. Köklü geçmişi ve sektörde ki konumu sayesinde VIP Turizmde ağır bir kurumsallık vardır. Ağır kurumsallığı Türk misafirperverliği ile birleştirmiş olmaları ile gurur duyuyorlar.  İnci Pirinçcioğlu öncülüğüyle başlayan turizm oluşumlarında zıtlıkları kendi içerisine entegre etmişler. Acenta cruises konusunda da ülkemizde lider acentalardandır.

VIP Turizm ülkemizin değerli tatil acentalarından birisidir.
Güvenle rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

VIP Turizm Müşteri Hizmetleri

Türk turizminin ilk bayan rehberi olan VIP Turizm kurucusu İnci Pirinçcioğlu ile bayanların faal olarak turizm içerisinde yer alması gerçekleşmiş. İlk hedefi “Türk misaifir perverliği ilede turizmi birleştirmek” olmuş ve bu konuda da başarılı olmuşlar. Kurumsal ağırlıkları şirket içerisinde ki çalışanlarına ağır derecede hissettiriliyor.

Müşterilerine şirket bu ağır kurumsallığı hissettirmeden turizm içerisinde ki serüvenine devam ediyor. Operatörün her kademesinde güleryüzü ve anlayışlı bakışı görebileceksiniz. Henüz VIP Turizm aracılığıyla rezervasyonunuzu gerçekleştirme konusunda kararsızsanız bu konuda tatilde olarak sizlere güvenle ve rahatlıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebileceğinizi tavsiye ederiz.

Bilgi : VIP müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 7 847 ‘yi arayabilirsiniz.

VIP Turizm Türk Turizmini Geliştirme Çalışmaları

Tüm acenta işletmelerinde ki makalelerimizde belirttiğimiz gibi yurtiçi piyasasındaki başarının çok fazla ehemmiyetli olmadığıydı. İstanbul’dan bir tatilciyi alarak Bodrum’da bir otelde tatil yaptırmanın ülkeye bir katkısı yoktur. Ülkeye katkısı olmayan bir işletmeninde başarı katsayıları abartılmamalıdır. VIP Turizmin pencersinde sadece yurtiçi piyasası bulunmamakta kendilerini daha evrensel çapta görmektedirler. Zaten kuruluş prensipleride yurtdışından ülke içerisine turist getirmek ve döviz girdisi sağlayabilmek mayası üzerine kurulmuştur. Bu zihniyetin üzerine inşaa ettikleri acentalarında turizmin her kulvarında varlıklarını sürdürmüşlerdir.

Web Sayfaları VIP.COM.TR

Web sayfalarını kullanıcı dostu bir yapıda tasarlamaya çalışan acenta bu konuda görsellik ve işlevsellik konusunda pek başarılı olamamışlar. 3 – 4 yıl önceki web modasını hala sitelerinde görmek mümkün. Kurumsal yapılarını webe yansıtmaya çalışan firma bunu tamamıyla gerçekleştirdiğini söylemek zordur. Fakat çalışma alanlarını siteleri üzerinde tamamen yer vermişler. Siteleri aracılığı ile online rezervasyon imkanıda sağlıyor.  Fakat otel detaylarından tur detay sayfalarına kadar her alanda ciddi eksiklikleri var.

Vip Turizm Şikayet ve Övgü Mesajlarınız

VIP Tur ile daha öncelerinde bir tatil satın alım işlemi yaşadıysanız yaşadığınız deneyimleri bu kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

VIP Turizm İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Cumhuriyet Cad. No: 167A 34373 Harbiye / İstanbul – Türkiye
VIP Turizm Telefon Numarası: + 90 (212) 368 48 00
Ankara Şube Adresi: Güvenlik Cad. Defne Sok. 10/1 Çankaya / Ankara
Ankara Şube Telefon Numarası: + 90 (312) 466 17 20
Web Siteleri: www.vip.com.tr
Kurumsal E-Posta: [email protected]

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz