Son dönem içerik genişletme konusunda bir çok farklı konuyu site konusu içerisine aldık. Turizmin doğal olarak etkilediği sektörde direk sitemiz içerisinde yer alıyor. Bu alanda ilk etapta çalışmalarımızı ona göre şekillendirmeye çalışıyoruz. Turizm ve Sanatsal bakış açılı konuyada site üzerinden çevirilerimiz ile de destek verip, evrensel dünyada ki birikimleri e aktarmaya çalışacağız. Ülkemizde ki turizm çalışmalarına sanatsal bir aktivite ruhuyla yapılması eminiz ki ülkemiz için çok önemli bir fayda sağlayacaktır.

Sitemizin anasayfasında gördüğünüz gibi bu kısımda Tatilde ‘de yayımladığımız makalelere öneriler sunabiliyorsunuz. Bizlerin belli bir listesi dahilinde bulunan verileri inceleyip o konularda makaleler site üzerinden yer veriyoruz. Sizler beğendiğiniz bir otelin Tatilde.org üzerinde yer almasını düşünüyorsanız bunu alt kısımdan bize bildirebilirsiniz.

oneri

Düşünceleriniz ve alakanız için teşekkür ederiz. Önerilerinizi bekliyoruz.

Öneri Kısımı

Error: Contact form not found.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.