Araştırma yaparken Yeşilöz Otel isminde bir otele rastgeldim. Otel Antalya / Side  tatil bölgesinde bulunuyor. Çeşitli üçretsiz aktivitelerin yer aldıgı otelde bay ve bayanlar için ayrı havuz ve hamamlar mevcut. Sabah kahvaltısınıda üçretsiz veren otel 6 yaş altı için her hangi bir üçret talep etmiyor.

Otelin tam açık adresi şu şekilde aşagıdaki bilgilerden telefon numarasını arayıp rezervasyonda yapabilirsin.

Adres  : Yalı Mah. Side – Manavgat – Antalya – TÜRKİYE

Telefon Numarası
+90 242 753 38 08
+90 242 753 35 44
+90 242 753 28 88
+90 242 753 25 59

Antalya / Side / Manavgat  Bölgesinde tatil yapmak isteyenler için tavsiyemizdir. Aşagıda ki kısımdan otelde daha önce kaldı iseniz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1 Yorum

  1. Oteli internetten bulduk ve eşimle 6 gece bu otelde kaldık. Genel izlenimimiz oldukça iyi. Yemekler gayet güzel ve damak tadımıza uygun. Genelde et sevmememize rağmen yaptıkları mangallar süperdi. Otel gayet temiz, her gün koridorlar siliniyor. Tüm person samimi, yardımcı ve iyi niyetli. Gösteriler aile toplum yapımıza uygun, ve eğlenceli. Kendimizi evimizde gibi hissettiren Cevat bey,eşine ve diğer çalışanlara teşekkürler. Seneye tekrar gitmek istiyoruz.Ancak bir iki ufak detay var: bayanlar havuzu daha geç kapanabilir, internet daha geniş alanlarda çekebilir ve bayanların bayların havuz kenarında durması engellenebilir 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz