Yılbaşı özel gönümü ile ilgili site sahipleri “blog yayıncıları” için bir mevcut temalardan birisini Türkçeleştirdik. Kendi sitemiz için Yılbaşına özel bir görünüm ararken bulduğum tema çok hoşuma gitti ve hemen Türkçeleştirdim. Diğer site sahipleri de bu temayı kendi sitelerinde yayınlamak isterler diye düşünerek yayınlamaya karar verdim.

Yılbaşı Tatili ile ilgili olarak bilgi arıyorsanız 2010 yılı yılbaşı tatil konusuna gidebilirsiniz.

yilbasi

>> Temayı yüklemek için burayı tıklayınız.

Yılbaşında yılbaşına özel olarak kullanabileceginiz temayı aynı zamanda kış aylarında kış aylarına özel olarakta kullanabilirsiniz. Bence tema kendi alanında ki en başarılı çalışmalardan olmul Blog Oh Blog zaten tema konusunda benim çalışmalarını begendiğim tema sağlayıcılarından.

Temada ki resimleri kendi resim düzenleyici programınız sayesinde düzenleyebilirsiniz. Kar yagma efekti ile de siteniz kış aylarına bire bir uyum sağlamış olacaktır. Sitenizin verileri içerisine temayı yükleyip kendiniz incelemede yapabilirsiniz. En azından yılbaşı için takipcilerinizede süpriz yapmış olursunuz.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz