Posta gazetesinde gördüğümüz reklam sonucunda incelemelerimize başladığımız tur operatörüdür. Tur operatörü turizm alanında hemen hemen tüm olgularda varlıklarını devam ettirmeye çalışıyor. Bir kaç farklı bakış açısı ile inceleyeceğimiz acenta yurtiçi turları, yurtdışı turları, uçak bileti satışı ve otel rezervasyonları gerçekleştirmektedir. Bir kaç tane şubesi olan acenta sadece şubeleri aracılığı ile rezervasyon alımlarını gerçekleştiriyorlar. Bazı konularda ciddi eksiklikleri olan acenta, zamanla günümüz gereksinimlerini karşılıyacak yapıya bürünecektir diye düşünüyoruz.

Zetur talihsiz bir süreç geçirmiş ve iflas etmiştir.
Güvenliğiniz için lütfen Zetur isimli bir acentadan rezervasyon yapmayınız.
Firma açıldığında bizi bilgilendirirlerse uyarıyu düzenleriz.

Zetur Müşteri Hizmetleri

Zetur  günümüzde düzenledikleri turlarla uzun süredir turizm sektöründe varlıklarına devam ediyorlar. Bir kaç farklı turizmci arkadaşla görüşmelerimiz sonucunda ortamlarının aile ortamı olduğunu ve yerinde müşteri hizmetleri yapısına sahip olduklarını öğrendim. Müşterileri ile devamlı yüzyüze olduklarından dolayı satış ve satış sonrası hatta tatil sonrası ile tatilin her devresi için güleryüzlü yapılarını korumaya çalışıyorlar.

Zetur’dan rezervasyon yapmak için aşağıda vereceğimiz bilgiler yani şubelerine giderek yapabilirsiniz. Unutmayın ki web sayfalarında online rezervasyon imkanı bulunmamaktadır. Rezervasyonlarınızı sadece şubeler vasıtasıyla yapabilirsiniz.

Zetur Web Sayfaları ve Turizm Geliştirme

Web sayfaları konusunda gerçekten çok zayıf ve demode bir yapı içerisindeler. Günümüzden 7-8 yıl önceki web anlayışı 2010 yılında hala we sayfalarında kullanıyorlar. İnteraktif hiç bir özelliği bulunmayan sitede aynı zamanda kurumsal kimlik bilgileride yer almıyor. Zetur websayfamız olsun diyerek yaptırdıkları site şirketin alanlarına ve yapısına hiç bir katkısı bulunmayan şekle sahip. İleri dönemlerde güncelleyip, günümüz gereksinimleri ile yapacaklarına eminim. O gün geldiği zaman bu yazıyıda tekrar kaleme almamız gerekecek.

Web sayfaları üzerinden online rezervasyon imkanıda bulunmamaktadır. Aynı zamanda web sayfaları kullanıcı dostu bir yapıya sahip değildir.

Zetur Turizm İletişim Bilgileri

ANKARA OFİS
Tunalı Himi Cad. 67/4
KAVAKLIDERE-ANKARA -TURKEY Tel : +90 312 466 81 02-03
: +90 312 446 10 13 (pbx)
Faks : +90-312-447 61 39

İZMİR OFİS
Kıbrıs Şehirleri Cad. 51/4
ALSANCAK-İZMİR-TURKEY Tel : +90-232-464 06 54 – 55
Faks : +90-232-464 06 81

E-MAIL : info@zetur.com.tr

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm Yorumlar
mağdur
mağdur
7 yıl önce

2012 de orta avrupa turu adı altında sahtecilik yaparak bizlerden peşin peşin aldığı paraları cukkalıyarak mahkemeye verdiğimiz ama hala sonuç alamadığımız paramızın gittiği psikolojimizin bozulduğu bu şahısın kardeşinin adına yeni bir turizm şirketi kurduğu (ankara-çayyolu)söylentisine karşı da dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

murat yeşilyurt
murat yeşilyurt
9 yıl önce

istanbul yeşilyurt turizm olarak istanbulda taşımacılık adına vito vip,sprinter,novo,turkuaz travego mercedes araçlarımızla işlerinizi yapabiliriz teşekkürler iyi günler murat yeşilyurt 0532 341 60 16…

zetur düsünenlerin dikkatine
zetur düsünenlerin dikkatine
9 yıl önce

o sirket zaten bastan bozuk. zeki onursal adını duyunca kacicaksin. adam bildigin serefsiz

Zetur
Zetur
9 yıl önce

Zetur ile seyahat etmeyi düşünenlerin dikkatine!

27 Nisan 2011 tarihinde, 02/08/2011 – 11/08/2011 “Endülüs’lü İspanya Portekiz Gezisi” için erken rezervasyon yaptırdık.
Gezi, Zetur tarafından iptal edildiği halde, bu tarihe kadar peşinat olarak elden nakit ödediğimiz 2000 Euro’nun iadesi yapılmadı. (İhtarname çektiğimiz ve tüketici mahkemesine başvurduğumuz halde)
Nisan’da rezervasyon yaptır, gezin iptal edilsin, sana iptal edildiği bildirilmesin, erken rezervasyon avantajın ve tatile çıkma şansın kalmasın, aldığın izinler boşa gitsin, ödediğin peşinatın da iadesi yapılmasın, mahkemelerde uğraş dur. Yaklaşık 1 yılın, ödediğin parayı geri almaya çalışmakla geçsin.
İşte Zetur’un bize yaşattığı tatil masalı…

magdur3
magdur3
9 yıl önce

biz de aynı olayı yaşadik.
endülüslü ispanya portekiz turu icin 2000 Euro yatırmıştık. ihtarname bile gonderdik hala paramızı alamadik

başka bir mağdur
başka bir mağdur
9 yıl önce

Firma yanıltıcı bir şekilde yurt dışı tur bilgisi vererek benden tur parasını Mart 2011 tarihinde EURO karşılığı TL olarak tahsil etmiş ancak 15 Temmuz tarihinde turun iptal edildiğini yoğun baskım sonucunda zorla söylemiştir. Ancak paket tur yönetmeliğinde belirtildiği şekilde iptalden itibaren 10 gün içerisinde her şeyi iade etmesi gerekmesine rağmen herhangi bir ödemede bulunmadığı gibi meslek kuralları ve basiretli bir tacir sıfatına yakışmayan bahanelerle beni oyaladığı gibi ofisine gittiğim zaman hakaretlerde bulunarak istedğin yere şikayet et ödemiyorum tarzında ahlaktan uzak kelimeler kullanmıştır. firmadan uzak durun….

zeturmagduru
zeturmagduru
10 yıl önce

bildiğin sahtekar adamlar….uzak durun