Ülkemizin önde gelen otobüs işletmelerinden biriside Has Turizm’dir. Ülke içi ve dışında önemli yatırımlar yapan firma, önemli döviz girdiside sağlamaktadır. Türkiye ve Rusya‘da pazar liderliğine oynayan firmanın profosyonel işletme mantığına sahiptir.

Has Turizm ülkemizin önemli otobüs işletmelerindendir.
Güvenle rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Has Turizm Telefon Numarası : 444 0 631  (Rezervasyon)

Müşteri hizmetleri konusunda her ne kadar çok aşırı gelişmiş yapıda olmasada içten ve özden olmaları has turizmin önemli artılarından birisidir. Sık sık çalışanları ile toplantı yapan Has Turizm, genel olarak müşteri hizmetleri konusunda titiz olmaları gerektiği hususunda hem fikirler. Büyük kurumlar zaten korumaları gereken en önemli imajda kurumsal kimliktir.

Otobüs İç Düzeni

Otobüs Modelleri : Mercedes
Otobüs Sistemi : 1 – 2 arası içeçek ve kek
Kek Markası :  Eti
Kola Markası : Pepsi
Kahve Markası : Ülker
Dinlenme Tesisleri : Lavoba Ücretsiz Tesisler

has-turizm

Has Turizm Genel Tarihçesi

1952 yılında kamyondan bozma bir otobüs yapan kardeşler ilk olarak Antakya – Ceyhan- Adana – Tarsus – Mersin gözergahında yolculuklara başladılar. 1968 yılında Otomarsan’ın otobüs üretimine başlaması ile yurtdışına açılmaya başlayan kardeşler Lübnan’la başlayan yeni pazar arayışlarını 1974 yılında Arabistan’a girme kararı ile sürdürdüler. Şirket 1975 yılında Arabistan’da Has Turizm olarak uluslararası grup taşımacılığına başladı. Hac organizasyonunda Türk hacılarının yanısıra Suriye hacılarını da Suudi Arabistan’a taşıyan şirket 1979 yılında Saptco’nun (Suudi Halk Taşıma Şirketi) kurulmasıyla birlikte sözü geçen şirket ile ortak çalışmaya, 1981 yılında da hacı taşımacılığı yapmaya başladı.

Has Turizm Fiyat Politikası

Otobüs sektöründe serbest piyasanın olduğunu söylemek gerçekten çok zor. Hemen hemen her yerin fiyatları aynı ve rekabet yok. Has turizm fiyatlarıda ortalama ile eş değerdedir. Fakat Adana, Hatay ve Mersin taraflarına gidiyorsanız elbette ülkemizin bir çok yerinden direk otobüsler olmasından dolayı tek otobüs ile gittiğinizden dolayı kazançta olacaksınızdır. Has Turizm olmasaydı Ankara üzerinden gidip gelmek mecburiyetinde olacak bu durumda ek olarak maliyet çıkartacaktır. Hemde AŞTİ üzerinde geçirilen ek o kadar sürede işin cabası.

Has Turizm İletişim Bilgileri

Genel Merkezlik: 0252 413 78 67
Web Sayfası: http://www.hasturizm.com.tr

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz