Bu bildirim dünya çapında tanıtımı yapılan Ege Bölgesi ve Türkiye ‘de ki diger tatil yerlerinin tanıtım yazılarının dergi, televizyon, gazete, web sayfası ve/veya diğer yayın organlarında kullanılması için gerekli koşulları sıralamak için yazılmıştır. Koşulların maddeleştirilmiş hali ise şu şekildedir.

  • Kullanılan materyalların dergi ve gazetede kullanımı sırasında gazete altında veya materyal kullanım yerinde kaynak olarak tatilde.org dan alındıgı geçilmesi gerekir.
  • Kullanılan bilgiler Televizyonlarda gösterilecek ise muhakkak görsel olarak tatilde.org ibaresi bulunması gerekir.
  • Kullanılan web sitesi ise yazı altında kaynak olarak tatilde.org belirtilmeli ve link verilmesi gerekir.
  • Kullanılan radyo ise sunum sonunda kaynak olarak tatilde.org oldugu söylenmesi gerekir.

Fotoğrafları kendimiz çektigimizden dolayı bu fotoğrafları kullanım için bize iletişim linkinden ulaşarak izin almanız gerekir. Derleme yazıların altında derleme olduguna dair bilgi butonu bulunur. Bu buton içerisinde yazının kaynagı da belirtilmiştir. Kaynak verilmemiş tüm yazılar kendi bünyemiz içerisinde Tatilde.Org ‘a aittir. 

2004 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere yararlı içerik ekleme gayretimiz devam ediyor.

1 YORUM

  1. Lazkartour.com firmasında tour operatoru olarak çalışıyorum .televizyonda gördüm sizin tanıtımınızı .çok beğendim ve çok istiyorum corendonda tatil yapmayı.keşke sizinle daha yakından tanımayı fırsat olsaydı .saygılar.esen kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here