Her yıl olduğu gibi bu sene de Tatil Panosu olarak Yılbaşına özel bir bölüm yapalım istedik. 2016 yılına girerken yılbaşına hala nerede gireceğinize, hangi otelin aktivitesine katılacağınıza karar vermediğinizi düşünüyorum. Bu kısımda “Sahne olarak Türkiye’nin” en önemli sanatçılarından “Fedon” ile ilgili bir kısım yapalım. Eğer yeni yıla gerçek bir parti ile girmek istiyorsanız mutlaka ve mutlaka Fedon’un sahnesini yaşamanızı tavsiye ederiz.

Peki 2016 Yılbaşı’nda Fedon Nerede Sahneye Çıkıyor?

Eski adıyla Hiaropolis yeni adıyla ise Barika Park Termal otelde sahneye çıkacak. Barika Termal, ilk açılıp konseptiyle “Gazino” olarak açılmış fakat; ülkemizde gazinolar yasaklanınca gazino mantığını çıkartmış ve sadece otel olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

fedon-yilbasi

Burada dev bir tesisten bahsediyoruz. 300 odasında binlerce kişinin kalabileceği tesiste aynı anda 3 büyük düğün gerçekleşebilir. Aynı anda binlerce kişinin bulunabileceği otelde gerçek bir yılbaşı partisi sizleri bekliyor. Fedon ile Türkiye’nin en iyi partilerinden birisine katılabilirsiniz. Bu yıl Barika Park Termal Hotel, yeni işletmesiyle bir çok yenilik gerçekleştirdi. Otel tamamına yakını değişti ve geliştirildi.

Yılbaşı Partisine Nasıl Katılabilirsiniz?

Eğer otele bir kaç gün önceden gelmek Termal sudan yararlanmak ve otelde konaklamak istiyorsanız “Rezervasyonunuzu şimdiden” yaptırmanızı tavsiye ederiz. Son günlere bıraktığınızda otelde yer bulmanız zor olacaktır.

Denizli Yılbaşı Partisi

Eğer Denizli veya Pamukkale’den katılacaksanız, 0258 988 01 88 numaralı otel telefonunu arayabilirsiniz. Yer ayırtmanız gerekebilir. Otel müşterisi olmasanızda yılbaşı partisine katılmanız mümkündür. Denizli’nin kesinlikle 2016 yılbaşı partisi olarak en iyisine hazır olun.

Fedon Bu Gece Yılbaşı Şarkısı

Yeni yıl sizlere mutluluklar getirmesi dileğiyle…

Hoşgeldin yeni yıl.

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz