Düzce, Bolu ve Ereğli’de sık sık tercih edilen Düzce Güven ile ilgili ihtiyaçınız olabilecek konulara değindiğimiz bir makale yazalım istedik. Düzce Güven eski ismiyle Düzce Ekspres uzun yıllardır batı karadenizden ülkenin dört bir yanına insanları taşıyan önemli otobüs firmalarımızdan birisidir. Müşteri memnuniyetinin çok yukarılarda olduğu firmayı genel olarak Düzceliler tercih ederler.

Konfor ve memnuniyeti yukarılarda tutmak isteyen firma çalışanları önemli bir filoya sahiptir. Kdz. Ereğli’ye giderken bindiğim ilk firmada Düzce Güven firması olmuştu. Hala hatırımda o zaman ki mavinin “Tüm yiyecek ve içeçekler açık büfedir. Canı kola veya kek isteyen lütfen çekinmeden istesin” demişti. O zamandan sonra diğer bindiğim hiç bir firma aynı sözleri tekrarlamadı.

düzce güven logo

Otobüs iç Düzeni

Otobüs Modelleri : MERCEDES
Otobüs Sistemi : 2 – 4 arası içeçek ve kek
Kek Markası :  Ülker
Kola Markası : Coca Cola
Dinlenme Tesisleri : Lavoba Ücretli Tesisler

Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti konusund iyi bir seviyede olduğunu söylemiştik fakat otobüs içerisinde coca cola dagıtıyorlar aynı zamanda keklerin üzerinde hayli tarih geçmiş ve biraz bayatlamış bir havaya sahipti. Kendi kelimelerine göre müşteri mutlulugunu tüm ticari aktivitelerin dışında tuttuklarıydı. Umarım ileri ki dönemlerde firma yeme içme düzenine daha özen gösterir. Şahsen ben otobüste giderken Pepsi tercih eden birisiyim.

Web Siteleri ve Türkiye Turizmi

Web siteleri klasik kurumsal siteler havasında. Ayrı bir albeniliği olmayan sitede işlevsel olarak online bilet satın alabiliyorsunuz. Aynı zamanda otobüs filolarına bakabiliyor ve iletişim bilgilerinede erişebiliyorsunuz.

Turizmsel pek fazla aktivitesine erişemedim. Hatta her hangi bir şekilde bir tur organizasyonu içerisinde olduğunu sanmıyorum. Fakat kendi merkezleri olan Düzce ve Düzce’ye bağlı Akçakoca’nın turizmsel bir potansiyeli var. Bu yöreleri gezdirecen bir tur organizasyonu düzenleyebilirler. Aynı zamanda yakın çevresinde Ereğli, Safranbolu ve Abant Gölü gibi önemli turizmsel değeri olan yörelerde mevcut.

Düzce Güven İletişim Bilgileri

Düzce Güven Telefon Numarası
Bilet Rezervasyon
 0380 512 29 25

Adres : Düzce Otogar
Faks : 0380 512 37 33
E-Posta : info@duzceguven.com.tr

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm Yorumlar
BARIŞ
BARIŞ
10 yıl önce

karadeniz düzce ve kdz ereğli bölgesi çok güzel bnde msj gönderenlerin hepsine katılıyorum kardenizlileri seviorum

ceren
ceren
10 yıl önce

düzce güvenin cok güzel arabaları cok rahat edı yoruz vallla 2 kere antalyaya gittim cok rahat gidip geldık bun dan sonra tek düzce güvene binicem gercek ten cok güzel bi yolculuk yaptık ama 1 kac kücük hataları var tabi bazı mavin leri var cok bakıyolar rahatsız oluyoruz bi, onu düzeltirlerse cok güzel olur

cabir geçtim
cabir geçtim
10 yıl önce

Gayet güzelbirfrma rahat ve konforlu ama sakaryaya giderken sadece biryerde yemek veriyorsunuz 2 yerde olursa daha iyi olur birde molaverilmesi çok iyi olur allah sizlerden razı olsun çok iyi hizmettesiniz alimlerden biri şöyle buyururlar =hizmet nimettir gavs-ı sani hz buyurmuşlardır allaha emanet olun selamun aleyküm.