Türkiye geneli turizm hizmeti veren tatil acentaları hakkında tanıtım yazısına eTatil isimli izmir merkezli tatil acentasının tanıtımı ile devam ediyoruz. eTatil firmasının önde gelen hizmetlerini başlıca olarak airport transfer ve otel rezervasyon oluşturuyor.

Merkezlerinin izmir olması eTatil için önemli bir avantaj. Anlaşmalı oteller ile devamlı diyalog halinde olması müşterileri ile irtibata hızlı bir şekilde girebilmelerine olanak sağlıyor. eTatil İzmir ‘de bulunan tatil acentaları arasında en fazla hacme sahip firmalardan.

Önemli Uyarı
eTatil Firması Anı Tur firması bünyesine katılmıştır.

eTatil firması üzerinden otel rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız Anı Tur web sayfasına bağlanabilirsiniz.
Firma yetkilileri gelişmelerden bizi bilgilendirirse uyarıyı düzenleriz.
08.01.2017

Fiyatlandırma ve Web Siteleri

Otellere yakın olmasından dolayı Çeşme, Bodrum, Kuşadası, Marmaris ve Fethiye gibi tatil yörelerinde bulunan otellere çok uygun fiyat verebiliyorlar. Aynı zamanda bu civarda tatil yapacak kişilerede müşteri memnuniyeti olarak gayet titizler.

etatil-logo

Bazı otellerde en uygun fiyatı verdigini belirtmek istiyorum. Eğer tatil yapacağınız oteli belirledi iseniz ve bu otel ege bölgesindeyse mutlaka eTatil firmasına ait fiyatlarada göz atın. Web sayfaları işlevsellik olarak kullanışlı bir yapıda fakat maalesef klasik renkler demode olalı uzun bir süre oluyor. Klasik mavi klasik bir turuncu ve pembe renkler ağırlıklı. 2010 yılına daha iyi bir görüntü ile gireceklerine inanıyorum.

eTatil İletişim Bilgileri

Tel: 0256 618 34 54
Web : www.etatil.com
Adres : Şair Eşref Bulvarı No: 75/D Alsancak – İzmir

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

3 YORUMLAR

  1. ETATİL. COM SİTESİNDEN ANTALYADA BİR OTEL İÇİN İKİ AİLE RAMAZAN BAYRAMI İÇİN YER AYIRTTIK.ÖDEMELERİNİ İNTERNENTTEN ANIN DA GÖNDERDİK.OTELE GİTTİĞİMİZDE YER AYIRTILMADIĞINI OTEL DE BOŞ YER OLMADIĞINI GÖRDÜK.2 AYDIR PARAMIZI ALMA MÜCADELESİ VERİYORUM.AMA ŞİRKET ADRES TELEFON DEĞİŞTİRMİŞ ULAŞILAMIYOR.RAMAZAN BAYRAMI VURGUNUNU YAPTILAR SIRADA KURBAN BAYRAMI VURGUNUNDA DİKKATLİ OLUN

  2. Şubattaa dernegimiz ile karadeniz turu düşünüyoruz tahmini 80 kişi civarındayız. bu şekilde bir tur organize edebiliyorsanız fiyatlarını ve özelliklerini nasıl öğrenebilirim? Nedim.

  3. etatilden pamukkale grand marden herşey dahil bayramın 2. günü günü giriş yapmak üzere yer ayırttım 4 kişilik.ücretini ödedik ve yola çıktık izmirden.pamukkalede otele giriş yaptık ama tam bir hayal kırıklığı.odalar bodrum katında rutubet içinde ve çok pis kalıncak gibi değil.yemekler ise saatlerce kuyruk bekliyorsunuz doğru düzgün yemek yok biten yemeğin yerinede yemek gelmiyor yani açıkcası herşey rezalet.allahtan rezervasyonu hemen iptal ettirdik.tek güzel yanıda bu oldu etatile teşekkür ederim.fakat bu oteli ve buna benzerleri varsa lütfen listenizden çıkarın tatilciler hayal kırıklığına uğramasın.aynı hızla tekrar izmire dönüş yaptık sinirlerimiz ve biz çok yorulduk üzüldük!…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz