Önemli Duyuru : Gezinet Turizm Acentası, 2015 yılı itibariyle iflasını açıklamıştır. Güvenliğiniz için Gezinet markalı bir yerden şu an itibariyle rezervasyon yapmayınız. Acenta yetkilileri sorunlarını çözdüklerinde bize ulaşırlarsa duyuruyu güncelleriz.
15.06.2015 Güncel Duyuru

Bir süredir çok fazla makale yazmaya fırsat bulamadık fakat güzel bir haberim var tatil dönemi yaklaşıyor. Mart ayı ile birlikte erken rezervasyon kayıtlarımızı da yapabileceğiz. Şimdi tatil sektöründe ki turizm firmaları incelememize devam edelim. Şu an önemli konulardan birisi de rezervasyonumuzu yapacagımız yer olacaktır. Konusu geldikçe ülkemizin en kaliteli tatil acentalarını burada yazmayada devam edeceğiz. Yazdığımız yazıları yüzbinlerce insan okuyor ve bunların bilinciyle sizlere birikimlerimizi aktarmaya çalışıyoruz, bizlere güvendiğinizi biliyoruz.

Gezinet Firması Hakkında

Yakın zamanda bir kaç fason firma insanları dolandırıp iflas bayragı çekmişler bu yüzden geçen sene çok kişinin bu tarz şikayetlerini okuduk inanın bu durumları görünce çok üzülüyoruz. Tatil benim için ciddi bir iştir, ciddi bir şekilde eglenilmelidir. O yüzden normal hayatta yapılan hataları önemsemem ama tatilde yapılan hatalar benim için affedilmezdir.

Şimdi konumuz olan Gezinet firması hakkında bilgiler aktaralım sizlere. Gezinet köklü bir tatil firmasıdır, piyasada hemen hemen tüm tatilciler bilir ve takip ederler. Ciddi bir potansiyeli olup sadık kullanıcı kitleside oluşmuştur. Firmanın anlaşmalı otellerine baktım ve bazı otellerin fiyatlarının piyasanın üstünde oldugunu gördüm. Sanırım o fiyat farkınıda kalitelerine ve tecrübelerine dayanıp eklemişler.

Siteleri hayli işlevsel biraz yavaş ve oku aşagıya indirdikce de site eski ve demode bir yapıya bürünüyor. Eğlencelik bir yanı yok sadece oteller ve fiyatları ciddi bir devlet dairesi gibi ortalara doğru bir kaç hoş fotoğraf veya konser, festival en azından bir kaç gezi yazısı eklenebilirdi. Tamamen kurumsal bir yapıya bürünen sitede en çok sevdigim yanı ise sitenin o değişik bir mavisidir.

Bilgi : Gezinet şehir otellerinde fiyat bakımından en uygun fiyat veren ilk 3 acentadan birisidir

Kalitelerini ISO 2001 ile belgelediklerini aşagıda not düşmüşler ve hemen yanınada TURSAB numaralarını eklemişler. İnsanların güvenirligini kazanmak için böyle birşey yapılabilir fakat bunları künye veya hakkımızda gibi bir kısımda yazsalarmış daha iyi olurmuş.

Gezinet İletişim Bilgileri

Gezinet Telefon Numarası : 0216 444 43 94
Adres : İnönü Cad. Opera Palas Apt. No:55 Kat:6 Gümuşsuyu – Taksim / İstanbul
Fax : (0212) 292 48 52
Web Sitesi : www.gezinet.net
E-mail : irtibat@gezinet.net

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Daha çok sizlere yararlı içerik ekleme gayretimiz devam ediyor.

8 YORUMLAR

  1. Yasaları, yönetmelikleri bırakın, kendi hazırladığı sözleşmeye bile uymayan bir site/firma bu. Aman rezervasyonunuzu iptal etmeye kalkmayın… Kesinlikle güvenilmemesi gereken, amatör bir şirket. Paranıza yazık etmeyin.

    • İsim yapmış firmalar varken güvenilmemesi gereken bir şirket bu. Erken rezervasyon sigortası ile satın aldığım tatilleri iptal ettirmeyerek bundan kar elde etmeyi amaçlarlar, ama bir müşterinin dışarda ne kadar olumsuz reklam yaparak bundan kaybedeceklerinin bunun kaç misli olduğunu hesaplayamazlar. Bildiğiniz firmalardan şaşmayın derim.

    • Hakkında yapılan olumsuz eleştiriler gözükmesin diye bir hafta önce Facebook sayfasındaki ‘Reviews’ (Görüşler) kısmını kaldıran bir firma, gerisini siz düşünün.

    • Erken rezervasyon sigortası satın alıp, tatilinizi iptal ettirseniz bile iadesini yapmıyorlar. Kaldı ki iflas bayrağını da çekmişler sanırım.

  2. 9-15 Eylul 2014 tarihleri arasinda gezinet.net internet sitesi araciligiyla Hedef Resort & SPA. İsimli Alanya/Konakli daki otelde 2 kisi kaldik. 5 yildizli otelde Ultra Hersey Dahil konsept diye gittigimiz otel rezalet cikti. Sonrasinda Gezinet.net in sitesindeki otelin sayfasina yorum yazmaya calistim fakat bir turlu olmadi bende Gezinet.net teki bana satisi gerceklestiren Elif Hanim’a e-posta yolu ile ileterek yayinlanmasini istedim. 20 gun sonra baktigimda hala yayinlanmamis oldugunu gorunce aradim ve beni Emre Bey isimli bir sahisa bagladilar. Durumu sorunca “yorumunuz begenilmemis o yuzden yayinlamadik dedi. Kesinlikle Gezinet.net ten hic bir sey almayin

  3. gezi netin vermiş olduğu telefonların hiç biri çalışmıyor ilgileri sadece parayı alana kadar ve bu resmen dolandırıcılık ve tursab bunların belgelerini hala iptal etmedi milleti dolandırmak asıl işleriymiş.tursab böyle olursa gerisini düşünmeyin zevki sefa yiyin ağalar yiyin tıksırıncaya kadar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here