Muhafazakar sözlük anlamı olarak dinine baglı kimseler için kullanılan genel bir kelimedir. Muhafazakarlar için ülkemizde bir çok otel bulunuyor fakat maalesef bu konuda yeni yeni bir çalışmalar içerisine girdik. 10 yıl önceye kadar muhafazakar otellerin sayısı iki elin parmagını geçmezdi şimdi bunlar arasından birilerini çıkartıp sizlere söyleyemiyecegimiz kadar çok. Size burada bir kaç taktik ile en ideal tatil şeklinizi bulmaya çalışacagız.

2000 ‘li yıllara baktıgımız zaman ülkemize gelen turist sayısı 11 milyon gibi bir rakam oldugunu görüşürüz. O zaman zarından sonra AKP hükümetinin etkin turizm politikası sayesinde 2007 yılında 23 milyon tatilci geldi. Bu öylesine bir rakam ki ivmeler bile dayanmıyacak kadar iyidir. Şimdi bu konuda turizm bakanlıgımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Fakat parası bol ve en fazla para harçayan Arap turistleri hala çekmekte yetersiz kalıyoruz.

Muhafazakar otellerin sayısını artırıp etkinlik olarak onları güçlendirmemiz gerekir. Manevi tatil turları bile düzenlenebilir sonuçunda ülkemizde Mevlana, Eyyüp Sultan gibi büyük zatlarda bulunmaktadır. Şimdi bunları bir kenara bırakıp sizin tesettürlü tatil aramıza yardımcı olalım.

Yukarıda ki tesettürlü tatil yazısıda sizin konunuz ile alakalı bir yazı o konuda ki tavsiyelerimizide okuyabilirsiniz. O konuda kısaca “Zaman” gazetesini alıp orada ki otel reklamlarını inceleyip karar verebileceginizi aynı zamanda şu linkte ki otelinde havuzlarının ayrı oldugunu ve muhafazakar otellerinden birisi oldugunu söylemiştik. 

Şimdi aşagıda ki kısımda bir kaç otel ve bilgilerini yazalım oteller ilgili araştırmalarıda arama motorlarından araştırabilirsiniz. Otel Forum ‘da otel hakkında şikayet var mı yok mu diye bakmanızıda tavsiye ederiz. Bazı muhafazakar oteller :

Club Familia Tatil Köyü
Adres:
Çiftlikköy / Çeşme – İZMİR.
Tel:
0 232 722 22 22

Yeni Meltem Tatil Köyü

Adres: Çiftlikköy Çeşme – İZMİR
Tel: (0 232) 722 12 22 / 722 12 23 / 722 12 24 – 722 10 03

Club Familia Tatil Köyü
Adres:
Ildır, Çeşme/ İZMİR
Tel:
0216 363 64 86 / 0216 368 86 65

Tahir Dinç
2006 yılında bu yana tatilcilere gerekli bilgileri aktarmak için açmış olduğumuz Tatilpanosu.net 'de yazarlık yapıyorum. Türkiye'nin en çok okunan "Gezi Rehberi" olmaktan dolayıda mutluyuz. Sizlere faydalı tatil içerikleri eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2 YORUMLAR

  1. selamunaleyküm bizim Güre Körfez Tatil Beldesinde kaplıcamız var her sene gidiyorduk bu sene çeşitli nedenlerden dolayı gidemiyoruz 16-30 Haziran devresinde kiraya vermeyi düşünüyoruz.Tam sizin aradığınız bir yer.denizde bayan erkek ayrı ve odalardan kaplıca suyu akıyor.Eğer irtibat kurmak isterseniz:
    05356837809 hoşçakalın.

  2. Caprice Termal Palace de 27 Ocak – 3 Şubat dönemi şubat tatili 15 tatilin tam ortasında 5 kişilik APART ODA ÇİFT BÖLMELİ AİLE ODASI nda ki tatilimle, 2 HAZİRAN 2011 – 9 HAZİRAN 2011 tarihleri arasındaki 6 kişilik yine apart odadaki tatilim satılıktır. Ücretsiz hizmetler arasında 24 saat açık büfe, Osmanlı Hamamı, Sauna, Havuz, Doktor eşliğinde kürler bulunmaktadır.Üstelik İzmir Adnan Menderes Havalimanından Didim’e gidiş dönüş için ücretsiz servis . İlgilenenlerin yuvaci_bey&hotmail.com adresine mesaj atabilirler. MESAJ ATMADAN ÖNCE O DÖNEMLERDEKİ 5 KİŞİLİK VE 6 KİŞİLİK YETİŞKİN ÜCRETLERİNİ CAPRİCE PALACE den öğrensinler. Ne kadar uygun olduğunu anlayacaklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz